menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
7 dôvodov prečo má zmysel vymeniť kancelársky nábytok
Metalmobil sa teraz volá Et al.
Telefónna búdka z Česka získala Red Dot Design Award
Všetky články

Ako sa dostať bližšie k mesiacu?

Closer to the moon je fascinujúci roof-top bar v strede Bukurešti, ktorý berie dych výhľadmi a pulzujúcou atmosférou.

27. 9. 2017

 

Nepripomína Vám tento rumunský bar svojou náladou bratislavský KC Dunaj? Nám áno! Určite by stálo za to, zistiť, či aj Bukureštania sa bavia tak, ako tu.

Tento roof-top bar sa volá Linea/ Closer to the moon a nachádza sa v centre mesta s úžasnými výhľadmi na rieku Dambovitu a architektúru, ktorá Bukurešti vyslúžila názov „Paríž východu“.

 

 

Na outdoorovej terase s kapacitou okolo 200 hostí si môžete dať nielen vynikajúce nápoje, ale v Closer to the moon sa aj najete. Tento bar/reštaurácia však určite nepatrí medzi posh podniky, pretože jedlo si po objednaní vyzvihnete po pípaní pageru sami.

 

Ak sa však nechystáte do Rumunska, prinášame Vám niekoľko náhľadov na Moon and the back, kde hostia sedia na stoličkách Moyo od talianskeho Chairs&more.

 

 

Viac od Chairs&more and more nájdete tu.

O Chairs&more

Mladá spoločnosť Chairs&more bola založená v roku 2007 s cieľom splniť moderné potreby sektora verejných priestorov. Zameriava sa na medzinárodný trh a ponúka súčasný a originálny dizajn. Každá kolekcia vyjadruje jednoduchý a lineárny štýl, ktorý vyniká originálnosťou.

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?