menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Spaceplan oslavuje 5 rokov!
Workshop s Actiu: Dosiahnite spokojnosť na pracovisku a buďte WELL
Trvácne novinky od Kastelu očaria minimalistov aj elegánov
Všetky články

Dizajnový stôl Artful: Aj stôl dokáže prekvapiť

Umenie je o porušovaní hraníc a prekračovaní limitov fantázie. To určite vystihuje aj nový dizajnovy stôl od Segisu, Artful.

4. 6. 2018

Nie sú kancelárske, či verejné priestory, kde  nenájdete stôl, alebo stoly. Zaberá väčšinou najviac miesta a vždy ladí s architektúrou priestoru.  Niekde sú to klasické štvornožky s  a niekde stoly s centrálnou podnožou, či mobilné stoly.

Taliansky Segis tento krát pripravil novinku, ktorá je originálna, ale stále vhodná do priestorov, kde sa vyžaduje určitá forma prezentácie.

 

Drevený stôl Artful navrhol Massimiliano Mornati a skladá sa len  z drevených komponentov. Bol navrhnutý tak, aby vďaka svojej masívnosti, no minimalistickému dizajnu pôsobil buď ako solitér, alebo ako časť zariadenia, ktorá dopĺňa celkový dojem.

Artful už na prvý pohľad vyniká jednoduchými, no silnými líniami ktoré tvoria nohy. Sú usporiadané kolmo a pod uhlom, čo podľa dizajnéra naznačuje kruhovitosť , ktorá dáva dojem ľahkosti dizajnu stola. Masívny dubový stôl Segis vyrába v prírodnom odtieni, alebo čiernom dekore a určite nezlyháte, ak tento výnimočný kus umiestnite do priestorov pre stretnutia, alebo do rezidenčných priestorov. 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?