menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Spaceplan oslavuje 5 rokov!
Workshop s Actiu: Dosiahnite spokojnosť na pracovisku a buďte WELL
Trvácne novinky od Kastelu očaria minimalistov aj elegánov
Všetky články

Novinka od Vesoi Hob spája funkčnosť lampy a police

Nová lampa od Vesoi Hob je zosobnenie multifunkčnosti. Doslova spája v sebe svietidlo a policu, ktoré vytvárajú príťažlivú kompozíciu.

11. 10. 2016

Spojenie skúseností a schopností s inovatívnymi konceptmi tvorby je trade mark talianskoho Vesoi. Jeho remeslo piluje od 70-tych rokov, keď sa začal venovať výrobe sklenených prvok v rámci priemyselného dizajnu. Dnes v jeho ponuke nájdete najrôznejšie lampy, ktoré v sebe nesú originalitu, ladia minimalizmom a  zachovávajú si eleganciu. 

Do širokého spektra lámp Vesoi túto jeseň pribudol ďalší výnimočný prvok – lampa Hob. Aj táto lampa skôr pripomína inštaláciu a nie len bežné svietidlo.

Tento krát sa dizajnéri pohrali s nápadom využiť svietidlo pre viacero zámerov a nevytvorili len klasickú lampu. Jeden zámer je praktický – polica na odkladanie, ďalší je účelový – ako osvetlenie a tretí, pre dizajnovú značku elementárny, estetický.

Aby Hob nenudil, alebo neobmedzoval klienta pri výbere, je vyrábaný v niekoľkých farebných prevedeniach a s niekoľkými žiarovkami „na poličke“.

Lampa Hob je „svetlou“ novinkou jesene zapadajúca do všetkých súčasných priestorov, ktoré majú nápad a hľadajú dizajnové „bodky“ schopné dať impozantný koniec celému „príbehu“ architektúry.   

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?