menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Workshop s Actiu: Dosiahnite spokojnosť na pracovisku a buďte WELL
Trvácne novinky od Kastelu očaria minimalistov aj elegánov
Spoznajte pridanú hodnotu vizualizácie interiéru: Čo všetko zahŕňa?
Všetky články

Use Me: Good Design a Red Dot Design Award

UseMe je novinka minulého roka od Sitlandu široko oceňovaná vďaka jej použiteľnosti a funkčnosti. Na úspech nečakala dlho, pretože za pol roka získala už tri ocenenia.

30. 1. 2017

Use Me, trojnohý stolík s flexibilným mnohostranným použitím od talianskeho Sitlandu získal v priebehu niekoľkých mesiacov od svojho vydania dve prestížne medzinárodné ocenenia za dizajn: The Good Design Award a Red Dot Design Award.

The Good Design Award je najstaršia cena za design založená v roku 1950 Chicago Athenaeum. Vyberá vždy z tisícov projektov pochádzajích priemerne z viac ako 47 krajín sveta.  Porota si vždy vyberá najinovatívnejšie produkty roka.

 Rovnako dôležitá je aj Red Dot Design Award, jedno z hlavných ocenení v oblasti dizajnu na celom svete. Vďaka funkčnosti, estetike a vysokej úrovni inovácie bol Use Me vybratý spomedzi viac ako 5200 projektov pochádzajúcich z 57 krajín.

Získať ocenenie The Good Design Award, alebo Red Dot Design Award je mimoriadne náročné vďaka obrovskej konkurencii, ktorá prináša špičkový dizajn, ktorý vždy vyniká funkčnosťou, estetikou a technologicko-ekologickými paramentrami.

 Use Me, ktorý bol hitom Orgatecu 2016, ziskom trimfov na medzinárodných oceneniach, tak len potvrdzuje popularitu, ktorú si má v radoch zákazníkov. V priebehu krátkej doby sa totiž stal jedným z najžiadanejších artiklov v samotnom Sitlande. 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?