menu

Kariéra

 

Riešime nové problémy a vytvárame nové výzvy

V Spaceplane vieme, že na to aby sme využili príležitosť, musíme byť dobre pripravení a mať pozitívny osobný postoj. Hľadáme ľudí, ktorí majú vášeň pre svoju prácu. Neustále meniace sa prostredie dizajnu a nových technológií si vyžaduje rovnaký postoj. To je byť vybavený inovatívnym duchom, dávať do práce úsilie a vytrvalosť, aby boli projekty odvedené na 100%. Tak vytvárame z prítomnosti budúcnosť. Oceňujeme dobrú prípravu, ale to, čo nás skutočne zaujíma sú ľudia s veľkou schopnosťou angažovať sa, snažiť sa o dokonalosť a rád pracovať v tíme. Garantujeme, že s proaktívnym postojom v Spaceplane môžete rásť a dosiahnuť svoje profesionálne ciele.

ČO PONÚKAME?

PRÍLEŽITOSTI, NADŠENIE, RAST Ponúkame možnosť rastu v profesionálnej rodinnej činnosti. Spaceplan sa stará o ľudí a ich pohodu, pretože vieme, že silné korene sú základom pre prosperujúcu budúcnosť. Pekné a príjemné pracovné prostredie, firemné raňajky, školenia sú samozrejmosťou. Zodpovedný, samostatný a nadšený tím prioritou.

Aktuálne otvorené pozície:

Pošli nám tvoje CV a staň sa dôležitou súčasťou tímu!

 
 

Príloha
Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/2013 Z.z.
V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti SPACEPLAN Factory s.r.o. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu trvania výberového konania.
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.