menuNepríjemná ozvena? Tower to vyrieši za vás

Spoľahlivé odhlučnenie vďaka Toweru

Skoncujte s nepríjemnou ozvenou vo vašom byte, či priestoroch vďaka novinke Tower od Mute design, ktorá je určená pre pracovisko. Zámerom je pomôcť zlepšiť akustické prostredie domácej kancelárie, najmä keď sa venujete vašej video konferencii, či telefonickým rozhovorom, online prezentáciám, alebo video blogovaniu.

Tower od Mute design je ľahký panel vytvorený tak, aby tlmil ozvenu. Nenechajte sa ale zmiasť jeho rozmermi. Dva modely - 1,5 a 2-metrové panely pokrývajú 9 až 15 metrov štvorcových plochy, takže len s pomocou jedného Toweru vytvoríte vo svojich priestoroch žiadaný akustický komfort.

Veža je koncipovaná ako jediné riešenie, ktoré efektívne absorbuje hluk v sklenených konferenčných miestnostiach. Prirodzene sa však hodí aj do všetkých ostatných typov interiérov. Veža stojí hrdo bez toho, aby bola nenápadná. Chladný kov a teplá tkanina dokonale ladia, aby vytvorili ohromujúci vzhľad, zatiaľ čo jej ľahkosť uľahčuje pohyb.

Kde použiť Tower?

V akýchkoľvek využívaných priestoroch, kde sa nachádzajú reflexné povrchy ako sú steny a stropy, sklenené plochy, na miestach s drevenými podlahami, alebo keramickými dlaždicami.

Čo absorbuje Tower?

Nízke, stredné a vysoké tóny, basy z hlasov a zvukov z hudby, hlasu a videa.

Ako ho používať?

Tower je veľmi ľahký a preto sa dá jednoducho presúvať, kde ho potrebujete. Najlepšie však funguje, ak je umiestnený blízko rohu vašej izby. Navyše je stabilný a ľahko sa dá použiť ako príručný stolík, či stojan na kameru.

Rozmery a detaily

*Certifikovaný a testovaný normou ISO354: s výsledkom - Veľmi vysoká absorpcia, αw= 1,00 :ClassA

Máte otázku ohľadom služieb? Napíšte nám