menu

Referencie

Adastra
 Adastra je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa venuje informatickému manažmentu, čo v ich prípade zahŕňa najmä data warehousing, business intelligence vrátane mobile bi, master data management a enterprise application integration.

Core business a dizajn manuál Adastry od začiatku určoval, ako budú priestory vyzerať. Preto bol zvolený sofistikovanejší industriálny štýl, ktorý sa architektonicky dosiahol použitím tehlového obkladu a odokrytými stropmi v čiernej farbe.

Architektúru a dizajn mal pod palcom ateliér a Ardeline a Spaceplan zariadil podľa výberu kancelárie nábytkom.

Priestor je delený najmä sklenenými priečkami do niekoľkých častí, no v potrebných a nevyhnutných prípadoch sa použil a sadrokartón. Celkovo tak priestor ostal jednoducho priechodný a vzdušný.

Open space a miesto pre meeting oddeľujú steny z rastlín, ktoré sú nielen funkčné, ale estetické. V rámci celého priestoru bola použité biela, červená a čierna, ktorú ešte oživili vysoké stoličky Myra od Metalmobilu.

Ak vás zaujíma ako vyzerajú priestory Adastry, pozrite si video s fotoreportom z projektu.

Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.