menu

Referencie

British
 British American Tobacco je najväčšia spoločnosť obchodujúca s tabakom sveta. Je jednotou v 50-tich krajinách a pôsobí v 180 krajinách sveta. Jeho história siaha do roku 1902, keď Imperial Tobacco Company a American Tobacco Company vytvorili spoločný podnik. Dnes sú jeho tržby dosahujú 20 miliárd dolárov ročne s čistým ziskom 6 miliárd dolárov.

Vďaka vizualizáciám a nábytku, ktorý máme v portfóliu a zapadal do koncepcie, si British American Tobacco vybral Spaceplan, aby kompletne zariadil jeho priestory.

Pri veľkých korporáciách, kde je identita značky hlavným nositeľom firemnej kultúry, si firma vyberá také druhy nábytku a dizajnu, ktorý pôsobí reprezentatívne a má za úlohu vytvoriť požadovaný dojem. Tak to bolo aj v prípade British American Tobaco, kde klient dizajnom vytvoril jasnú definíciu firemnej identity a výsledkom je priateľsky a moderne pôsobiaci interiér.

Do priestorov British American Tobacco sa samozrejme vyberal nábytok v modrom a žltom dekore (ktorá sa nachádza v ich logu), na povrchoch stien a kobercov dominovala krémová a sivá, čo spoločne vytvorilo veľmi príjemný, ľahký a svieži dojem.

British American Tobacco vsadilo na španielsky dizajn, kde si vybral buď favoritov, alebo novinky od Actiu, Formy 5 a Enei a taktiež českého LD Seatingu. Klient sa nebál zmeny a siahol po dizajne a riešeniach, ktoré patria do súčasných kancelárií, či coworkingov. Aj to bude určite pozitívne pôsobiť na náladu, efektivitu a spokojnosť na pracovisku.

Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.