menu

Referencie

Cetelem (BNP Paribas)
 Minulý týždeň sme odovzdali ďaľší z projektov v Twin City - Cetelem. Priestor charakterizujú dve časti oddelené chodbou. V prednej časti sa nachádza recepcia a meeting room s modulovateľnými stolmi. Na ľavej časti celého priestoru na nachádzajú kancelárie pre 6-8 ľudí, meeting room, toalety a pokračuje až do kancelárie šéfa, ktorá je oddelená presklenou priečkou. Kancelária sa neoddeľovala inými nábytkovými prvkami, ale ostávala v úplne rovnakom štandarde.

Celý priestor sa na jeho konci architektonicky zlieva do miestnosti v tvare trojuholníka. Tam sa nachádza svetlá kuchynka s relax zónou. Rôzne druhy sedenia ako mäkké lavice, klasické stoličky a vysoké barové stoličky dávajú tomuto priestoru viacero možností užívania.

Je zrejmé, že klient potreboval umiestniť mnoho ľudí na obmedzenom priestore, čo je predpokladom pre budovanie open spacu. Open space sa tiahne takmer úpne celým podlažím, kde jednotlivé série pracovísk oddeľujú vyššie skrine, ktoré slúžia ako čiastočná vizuálna clona. Popri open space na pravej strane sú aj malé meeting roomy pre maximálne troch ľudí.

Akustické paravány v rôznych farbách oživujú interiér, kde dominuje biela farba a brezový dekor na plochách stola. Klient volil ako určitý prvok zabezpečujúci súkromie pri práci 50cm vysoké akustické paravány. Pôsobia nielen esteticky, ale najmä funkčne a pre tento typ kancelárii sú nevyhnutným prvkom. Pre telefonáty a ďaľšie pracovné účely boli umiestnené v priestore tzv.krabíky v čereveno-oranžovej farbe. V otvorených priestoroch sa dnes stali úplnou súčasťou takmer všetkých projektov.

Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.