menu

Referencie

CISCO
 Cisco je patrí medzi najväčších svetových hráčov v oblasti hardvéru a softvéru a zameriava sa najmä na sieťové riešenia.

Vznikla ako projekt skupinky Standfordských vedcov na začiatku 80-tych rokov. Odvtedy výrazne vyrástla, preto dnes zamestnáva vyše 70-ticíc zamestnancov po celej Európe, Amerike a kľúčových krajinách Afriky, Ázie a Pacifiku.

Cisco do nových priestorov

Po dlhoročnom nájme v Apolle II, Cisco zmenilo sídlo a presťahovalo sa do vychytenej Eurovei s peknými výhľadmi na mesto a Dunaj.

Aj nás si Cisco vybralo ako dodávateľa pre nábytok do ich nového sídla. Neuprednostnili len jednu značku, ale vybrali najmä podľa vkusu a tak vznikol veľmi pestrý a dizajnovo rozmanitý priestor.

Pretože sa Cisco sústredí na IT sektor, volili sa tlmené a zemité farby, ale tiež výrazné tóny ďalších odtieňov. Moderný priestor prestupujú hravé a elegantné dizajnové prvky.

Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.