menu

Referencie

HUB HUB
 Bratislavské Twin city pri Mlynských Nivách je jedným z najvyhľadávanejších administratívnych A-čkových priestorov v meste od jeho otvorenia od jesene 2015. Spojenie atraktívnej polohy, architektúry použitých technológií a vybavenosti vytvorilo z Twin city nové biznis centrum mesta.

Prízemie v novučičkom bloku B v Twin city obsadil coworking Hub Hub. Ide o prvý coworking v priestoroch komplexu, ktorého koncept siaha za hranice bežného zdieľaného priestoru pre startupy a scaleupy.

Čo je HUB HUB?

HubHub je dynamický projekt určený pre startupy, scaleupy, freelancerov a inovátorov, ktorý zatiaľ funguje vo Varšave a v Bratislave, no v rámci jeho expandovania ho budeme môcť nájsť v priebehu najbližších rokoch v Prahe, Londýne a Budapešti.

Vďaka znalostiam a skúsenostiam Hub Hubu členovia tvoria komunitu, ktorá funguje ako jedinečné miesto pre networking, zdieľanie know-how a rozvíjanie biznisu pod jednou strechou. Výhodou je, že ak sa start-up rozhodne expandovať do iného mesta, dostáva unikátnu možnosť využívať všetky možnosti členstva Hub Hub a byť hneď v centre diania v úplne novom prostredí.

Coworking HubHub je skvelá flexibilná platforma pre začínajúcich podnikateľov, ktorý majú profesionálne nároky. Zabezpečuje všetko od facility manažmentu, kuchynskej shared economy, zasadačiek, workshopové priestory, hi-end pracovné prostredie a technológií na vysokej úrovni. Okrem toho pribudnú zaujímavé eventy, workshopy pre rozvoj komunity, členov a celú startupovú komunitu.

Architektúra, zariadenie, dekoratívne prvky: Hub Hub spája vo svojich priestoroch lokálnu kreatívnu scénu

Rôzne druhy členstiev, zahŕňajú rôzne druhy možností. Pre odlišné druhy potrieb sú v Hub Hube vytvorené najrôznejšie pracovné spoty všetky vybavené nábytkom z nášho sortimentu.

Na ploche 1230 metrov štvorcových je umiestnených 8 kancelárií s odlišnými počtami miest. Tie sú špeciálne vytvorené pre požiadavky startupov a scaleupov. Pre pracovné miesta boli vybraté Let´s work od Formy 5.

Ich neobvyklá, geometricky ohýbaná kovová podnož dodáva priestoru ďalší rozmer estetiky, ktorý dokonale dopĺňa architektúru. Uzamykateľné skrinky sú súčasťou pracoviska a pohodlne v sebe ukryjú všetko potrebné pre prácu.

Ergonomické stoličky od LD Seatingu, Lyra Net, s pohodlnou sieťovinou a sedákom z pamäťovej peny zabezpečujú komfort pri celodennej práci.

V Hub Hube sa robia meetingy v piatich funkčných a atraktívnych zasadačkách, ktoré majú kapacitu pre dvoch až dvanástich ľudí. Všetky sú vybavené rôznymi druhmi stoličiek a kresielok pre rôzne sedenia od európskych výrobcov ako Enea, Metalmobil, alebo Softline, ktoré nájdete v našom sortimente.

V meetingovkách a kanceláriách sa nezabudlo ani na popisovateľné steny, ktoré sú súčasťou interiéru a nezaberajú zbytočne miesto, či nepôsobia rušivo. Steny meetingoviek zdobia zvučne a motivujúce anglické slová, podľa ktorých sú miestnosti pomenované. Tie sú špeciálne ručne vyrábané pre Hub Hub lokálnym umelcom, ktorý si hovorí Mr.Wood, čo veľa napovedá o jeho tvorbe.

V celom coworkingu môže naraz pohodlne pracovať 110 členov. Okrem klasických meetingoviek vznikla v priestore komunitná kuchynka, kde je mobilné pódium, ktoré navrhli študenti Fakulty architektúry v rámci laboratória „Body conscious design laboratory“. Práve tento spot súži na organizáciu meetingov a worshopov a preto tu nechýba projektor a najmodernejšie ozvučenie.

Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.