menu

Referencie

IDC Holding
 IDC Holding je spoločnosť, ktorá zastrešuje niekoľko veľmi známych firiem a vy ich poznáte tiež. Nič vám to ale nehovorí? Sedita, Figaro, alebo Verbena už znejú povedomejšie? Zrejme áno.

Práve IDC zastrešuje pod svojim názvom tieto a ďalšie značky, ktoré robia ľuďom radosť v niekoľkých krajínách. Vysoká kvalita výroby a manažmentu na mnohých úrovniach sa pretlmočila do úspechov tohto producenta sladkostí všetkých možných druhov.

Práve ich jasná vízia a profesionalita formovala našu spoluprácu a je prenesená do interiérového dizajnu nových priestorov IDC. Tie sa nachádzajú v jednej z najkrajších administratívnych budov Bratislavy – v ružinovskom Rosume.

Recepciu a ich vstupné priestory navrhoval architekt Frič z ateliéru ABNORMAL. O zvyšok sme sa postarali my.

IDC Holding patrí medzi medzi špičku vo svojom obore a preto sa rozhodli zacieliť na výmenu zastaralého nábytku a tiež sťahovanie z nevyhovujúcich priestorov nižšieho štandardu.

Dojem, ktorý priestory vyvolávajú je veľmi príjemný a komfortný a hneď rozpoznáte, že ste v sídle úspešného výrobcu a investora.

Po 20.tich rokoch zmenilo IDC adresu. Tú spôsobila zmeny v štruktúre spoločnosti a tiež nárast medzinárodného obchodu. Vedeniu teda bolo jasné, že klientov musia vítať v kvalitnom prostredí s dizajnom, ktorý by vyhovoval jeho úrovni.

Architektúra Rosumu a štýl v ktorom je interiér zariadený hovoria spoločnou rečou. Elegantný, vysoko reprezentatívny a uvážlivý dizajn. Priestory pôsobia nadčasovo. Prevažuje sivá, antracitová, svetlé drevo a solitéry v hnedej a kávovej.

Dizajn bol tvorený s prihliadnutím na dlhodobé riešenia, čo súvisí s predstavou IDC Holdingu k jeho smerovaní – byť silným hráčom na trhu s obrovskou konkurenciou.

Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.