menu

Referencie

ZUTOM
 IT firmy patria medzi tých, ktorí udávajú tempo dnešnému svetu vo všetkých smeroch. Jednou z nich je aj firma Zutom, ktorej sme dodávali nábytok.

Firma Zutom vznikla v roku 1996, keď sa ešte len začínala v tejto časti sveta využívať modernejšia IT technológia. Odvtedy firma vyrástla, nielen profesionálne, ale taktiež ako sa zväčšil počet zamestnancov a nároky na priestory.

Novým priestorom Zutomu v bratislavskej Trnávke dominuje svetlá a vzdušné atmosféra, ktorú zabezpečujú francúzske okná po celej dĺžke kancelárie. Liata betónová podlaha, otvorený strop a tri zemité farby ladia s atmosférou, ktorú navodil architekt.

Spaceplan na požiadavku klienta vybral projektovú radu nábytku ktorá zahŕňa stoly, skrinky a kontajnery. Operatívny nábytok v bielej farbe si klient samostatne doplnil farebnými stoličkami, ktoré spestrili celkový vizuál.

Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.