menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Spaceplan oslavuje 5 rokov!
Workshop s Actiu: Dosiahnite spokojnosť na pracovisku a buďte WELL
Trvácne novinky od Kastelu očaria minimalistov aj elegánov
Všetky články

Dizajnová novinka mesiaca: Aula od Wilkhahnu

Pri tvorbe Auly, multifunkčnej stoličky od Wilkhahnu, dizajnéri a inžinieri použili plast ako materiál pre vznik novej estetiky a funkčnej úrovne.

3. 10. 2017

Po veľkom úspechu posledných kolekcií Wilkhahnu, Occo a Matrik prichádza novinka do rady multifunkčných stoličiek, Aula. Skôr ako rokovacia stolička, má Aula všestranné využitie  a je vhodná najmä na konferenčné, jedálenské a tréningové účely.

 

Dizajnér Wolfgang Mezger po testovaní navrhol stoličku tak, že výsledkom je produkt vhodný na dlhodobé sedenie. Je to práve vďaka perfektne navrhnutému tvaru stoličky tak, aby užívateľovi prinášala maximálny komfort sedenia. Vďaka použitým materiálom, forme, ohybnosti a rozmerom je Aula pre ľudí všetkých tvarov a veľkostí.

 

Okrem vysokého komfortu, je možné na sebe stohovať až 16 kusov stoličiek, čo robí Aulu maximálne skladnou.  Šesť farieb a štyri typy čalúnenia pokrývajú širokú škálu vybavenia a dizajnových možností pre viacúčelové zariadenia, jedálne, seminárne priestory, konferenčné priestory alebo pracoviská.

 

Spolu so stoličkou Aula vyšiel aj stôl s rovnakým menom určený pre rovnaké účely ako aj stolička. 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?