menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Spaceplan oslavuje 5 rokov!
Workshop s Actiu: Dosiahnite spokojnosť na pracovisku a buďte WELL
Trvácne novinky od Kastelu očaria minimalistov aj elegánov
Všetky články

Navštívili sme showroom ACTIU v Londýne

Poďte sa pozrieť na krásny showroom ACTIU v Londýne! Práve tu nájdete mnoho šikovných a súčastných riešení pre pohodlnú, zdravú a efektívnu kanceláriu.

22. 9. 2016

ACTIU je spoločnosť špecializujúca sa na navrhovanie a výrobu kancelárskeho nábytku pre pracovné a obchodné priestory, ktorá je reprezentovaná v takmer 100 krajinách na piatich kontinentoch.

Výrobkom ACTIU boli udelené najprestížnejšie priemyselné ocenenia za dizajn, ako je Red Dot a iF Design. Hodnoty reprezentujúce spoločnosť ACTIU sú dizajn, korene krajiny a udržateľnosť.

 ACTIU ohodnotil US Green Building Council certifikátom LEED® Gold za jeho záväzok udržateľnosti a zodpovednej výstavby jeho Technologického parku, priemyselného a udržateľného priestoru, ktorý je schopný takmer 100% využívať energiu a prírodné zdroje s minimálnymi nárokmi na životné prostredie.

Londýnsky Clerkenwell známy pre jeho koncentráciu dizajnových obchodov a architektonických ateliérov, nájdete svieži showroom ACTIU. Toto miesto nie je iba vlajkovou loďou firmy, ale aj miesto firemných produktov a filozofie, ktorá inšpiruje všetkých tých, ktorí sú zaujímajú a pracujú v segmente architektúry, nákupu a predaja produktov v oblasti contract area. Nazrite do showroomu ACTIU spolu s nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?