menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Príďte si vyskúšať kancelársku stoličku A+S so špeciálnou mechanikou
Kolekcia Muvit : Mobilný nábytok, ktorý transformuje kancelársku kultúru
Všetky články

Gandia Blasco, slnko a voda

Vyše 75 rokov vyrábajú nábytok najmä pre vonkajšie priestory. Gandia Blasco má veľmi príjemnú úlohu – zaručiť komfort vo vysokom štandarde tam, kde oddychujeme.

14. 3. 2016

Spoločnosť GANDIA BLASCO, ktorá je dnes známa pre svoje línie vonkajšieho nábytku , sa narodila v roku 1941 ako rodinný podnik, ktorý vyrábal prikrývky. Činnosť spoločnosti sa vyvinuli na priemyselnú úroveň s intenzívnou produkciou a počas španielskeho povojnového obdobia sa v podstate zameriavala na armádu a nemocnice.

Firma sídli v meste Ontinyentm, ktoré má približne 13-tisíc a zamestnáva miestnych obyvateľov. Po únave a kvôli silnej konkurencii sa v polovici osemdesiatych rokov musela firma zmeniť stratégiu.  José A. Gandía Blasco-Canales, súčasný riaditeľ,  prijal väčšiu zodpovednosť a zmodernizoval spoločnosť, taktiež zmenil logo s dizajnérmi Marisou Gallen a Sandrou Figuerola z dizajnérskeho štúdia La Nave vo Valencii a spoločnosť sa začala tiež zameriavať na výrobu kobercov.

 

Produkty firmy Gandia Blasco

V tomto článku si predstavíme produkty pre vonkajšie priestory. Gandia Blasco patrí dnes medzi vyhľadávané vonkajšie zariadenie a ponúka všetko, čo exteriér potrebuje. Altánky v rôznych veľkostiach, materiáloch a prevedeniach, stany, stolíky, sedačky, kreslá, stoličky lehádka, lampy, slnečníky atď. Je už na vás, či využijete zariadenie na terase, v záhrade, v hoteli, či vašej prevádzke, alebo pri vode, vždy budete mať zaručenú kvalitu a trvácnosť. 

Referencie Gandia Blasco sú veľmi bohaté a vyberajú si ich najlepší z najlepších. Zariaďovali najprestížnejšie hotely a rezorty ako Hotel Marina Bay v Singapure, Sha wellnes clinic v Španielsku, Hotel Sheraton v Santiagu, Holiday Inn atď.

Dizajnovo nábytok vyhovuje požiadavkám na jednoduchú eleganciu, ktorá je vkusná a čistá. Nábytok a doplnky sú vhodné pre tých, ktorí vyhľadávajú najmä komfort a vkus. Jemné a vzdušné línie nábytku poskytujú vizuálne mäkký efekt, ktorý zapadá do exteriéru bez vtieravosti. Kvalitné materiály a dlhoročná skúsenosť zaručuje zákazníkom spokojnosť s ľahkou údržbou, šikovným skladovaním a dlhodobým používaním. 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.