menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

5 najlepších bratislavských coworkingov

Ak ste free-lancer, či start-up a hľadáte technologicky a dizajnovo výborne vybavené miesto pre prácu a networking, určite si pozrite na tieto bratislavské coworkingy.

14. 8. 2018

Foto: 0100 Campus

O100 Campus

O100 Campus sa zaraďuje medzi prvý bratislavský coworking, ktorý v sebe spája najmodernejšie technológie, kvalitný súčasný dizajn a vysokú technologickú vybavenosť. V 0100 Campuse dnes už nájdete najrôznejšie start-upy a profesinálov, ktorým sa podarilo preraziť na Slovensku a okolitých trhoch ako Creative Academy, Eyerim, Powerful Digita a ďalšie. 

www.0100campus.com

 

Hub Hub

Hub Hub je sieťou coworkingov HB Reavis, ktoré nájdeme v rámci krajín V4 a onedlho tiež otvorí v Rakúsku, Budapešti a Londýne. Hub Hub má v Bratislave tri coworkigy z toho jeden sa ešte len pripravuje v Twin city C. Výhodou Hub Hub je výborne navrhnutý spaceplan a funkčný dizajn, takže začínajúci podnikatelia, start-upy, či scale-upy nájdu všetko, čo k práci potrebujú. Určite stojí za zmienku, že celý coworking Hub Hubu v Twin city B kompletne zariadil typovým nábytkom Spaceplan.

www.hubhub.com

 

 

Foto: IMPACT Hub

IMPACT Hub

Impact Hub je veľmi dobre známy, ale stále mladý coworking v úplnom centre mesta, ktorý si obľúbili nielen miléniáli, ale všetky kategórie návštevníkov. Svoju popularitu si Impact Hub buduje skvelými eventmi, ktoré majú za cieľ vzdelávať najrôznejšie skupiny profesionálov v oblasti biznisu, vzdelávania, či neziskového sektora. 

impacthub.sk

 

Connect

Connect je prvý veľký slovenský coworking fungujúci od roku 2011, ktorý nájdeme na dvoch lokalitách. Jeden z nich sa nachádza na Košickej a druhý na Námestí SNP pri Starej tržnici. Ak ste ešte nepočuli o Connect, možno ste boli na jednom z ich eventov a ani o tom neviete. Connect totiž organizuje v svojich priestoroch aspoň 4 podujatia mesačne, ktoré nesú meno ako Noc marketingu, Noc komunikácie, Fck up Night a podobne a nejde vôbec o žiadne menšie eventy –  FB a ďalšie sociálne siete a kanály totiž prilákajú minimálne 100 účastníkov.  

connect-network.com

 

Foto: HUB Impact

Hub Bratislava

Petržalský Hub funguje s veľkou úspešnosťou od roku 2015 a je lákavou ponukou najmä pre viacčlenné start-upové tímy  so skvelými cenami. Za prenájom 13,5 metrov štvorcových zaplatíte 162€ bez DPH a parkovanie máte za 50 eur mesačne. Okrem prenájmu kancelárií a zasadačiek firmy ako klienti ako Mbank, Mall.sk, Anker môžu využiť aj služby virtuálnej kancelárie.  

www.hubbratislava.eu

 

Coworkingy, ktoré stoja za zmienku:

Space up

Coworking, ktorý sa otvára o pár dní prinesie 1300 metrov štvorcových najmodernejšieho dizajnu v Ružinove

www.space-up.sk

Offis

Malý domácky pôsobiaci coworking pri zastávke Zochova

offis.sk

Unicare Centrum

Priestor pre pracujúcich rodičov s najrôznejšími výhodami.

unicare.sk

Dvojbodka

Káva zdarma, 12 pracovných miest, centrum mesta a 80euro mesačne.

dvojbodka.sk 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.