menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

A’ Design Award odprezentovala najširší výber najlepšieho dizajnu

A'Design Award je súťažou s najširším záberom oceňujúca najnovšie inovácie v oblasti dizajnu a to doslova vo všetkých oblastiach, keďže mala tento rok až 1962 ocenených.

16. 5. 2018

A’ Design Award & Competition , ktorá je najväčšia a najzmiešanejšia medzinárodná cena dizajnu svete, vyhlásila výsledky za roky 2017-2018. Nájdeme v nich 1962 víťazov zo 100 krajín v 99 rôznych dizajnérskych disciplínach.

Práce boli hodnotené medzinárodne pôsobiacou porotou zloženou z odborníkov, významných členov tlače, kreatívnych dizajnérov a skúsených podnikateľov, ktorí starostlivo analyzovali každý projekt.

Tohtoroční víťazi sa pridávajú do bohatej databázy architektonickej inšpirácie, ktorú už vytvorili predošlí víťazi. Keď si už dáte námahu prejsť stovky víťazov, zistíte že prezentujú najnovšie trendy v oblasti umenia, architektúry a technológie. Kompletnú online galériu víťazov nájdete tu a tiež rozhovory s dizajnérmi.

V A´Design Award je päť rôznych ocenení: Platinum, Gold, Silver, Bronze, ktoré sú každoročne vyhlásené vo všetkých kategóriách. A hoci je ročník 2017-2018 za nami nie až takú dlhú dobu, pre tých rýchlych je už otvorená registrácia pre ročník 2018-2019.

Hoci majú A´Design Awards mnoho kategórií vo všetkých možných odvetviach dizajnu, my sa tento raz pozrieme na kategóriu Good spatial design, kde nájdeme architektúru, interiérový dizajn, urbanizmus a krajinný dizajn. Vo videu nájdete tie najlepšie návrhy a realizácie, ktoré priniesol predošlý ročník.

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.