menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Actiu kompletne zariaďovalo Tempe. Výsledok stojí za to

Actiu malo možnosť dodávať nábytok velikánovi Tempe,ktorý vyrába pre Inditex Group vo svete. Táto skupina zastrešuje značky ako Zara, Pull & Bear Bershka, Stradivarius, Oysho a iných.

5. 3. 2015

Hala spoločnosti Tempe

  

Tempe navrhuje, vyrába a distribuuje obuv a doplnky pre celý reťazec Inditex Group vo svete (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutt, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home a Uterqüe). Jej sídlo je v Elche Business Park v priemyselnej zóne. Nedávno spustila svoju novú logistickú platformu, distribučné centrum s rozlohu 63.000  metroch štvorcových podlahovej plochy a celkovej stavebnej plochy 105.000  metroch štvorcových, ktorý spája najnovšie technológie v oblasti logistiky, so skladovými a automatickými  distribučnými systémami, ktoré umožňujú Tempe prispôsobiť svoju logistickú kapacitu k zvýšeniu obchodnej činnosti pre reťazec Inditex Group.

 Vnútorná vertikálna záhrada na 81 metroch štvorcových

Pri hlavnom vchode bola nainštalovaná vnútorná vertikálna záhrada na 81 metroch štvorcových. Táto záhrada poskytuje dodatočnú environmentálnu kontrolu klimatizačného systému , pretože pôsobí ako regulátor teploty v miestnosti, ako prirodzený filter  a tiež znižuje znečistenie hlukom.

 Actiu

V Tempe sú kancelárie otvorené a to takým spôsobom, ktorý odstraňuje fyzické prekážky a zvyšuje komunikáciu medzi jednotlivými oddeleniami a odborníkmi.Actiu špecializujúce sa na tiecto formáty práce a inštalácieponúkol flexibilný návrh šitý na mieru potrebám zákazníka.

Actiu

Stolový program Vital Plus ST je navrhnutý tak k poskytovaniu riešení pre aktuálne pracovné priestory s integrovaným elektroinštaláciami, ktoré udržujú vedenie v poradí a možnosťou niekoľkých konfigurácii. V tomto prípade boli použité ľahhé paravány z priesvitného, bezpečnostného skla, ktoré ponúkajú vpredu súkromie, ale bez zníženia vizuálneho poľa.  Boli takisto použité kontajnery so zásuvkami a plniacimi zásuvkami  tiež skrine Modular Cabinet ako základné evidenčné jednotky.

TNK je program  ergonomických stoličiek, ktoré obsahujú systém najnovšej generácie, ktorý detekuje kontakt chrbta užívateľa prispôsobením  rýchlosti návratu pohybom . Pre všetky operatívne pozície,  bol vybraný model z priedušnej elastickej látky, ktorý nevyvoláva potenie. Okrem toho, vo väčších miestnostiach boli použité okrúhle stoly Arkitek, v kombinácii so stoličkami UMA, ktoré dotvárajú alternatívne tímové pracovné priestory.

Nové zariadenie má školiace miestnosti, ktoré boli vybavené univerzálnymi stolmi Trama a pohodlnými stoličkami MIT, ktorých operadlo je z jedného kusa peny z pružného polyuretánu (PUR).

Niet pochýb o tom, že jednou z najvýraznejších navrhnutýchoblastí nových logistických priestorov je zasadacia miestnosť. Miestnosti kompletne pokrytej drevom s originálne zavesenými reflektormi dominuje dlhý, elegantný stôl Arkitek s bezpečnostnou sklenenou doskou v čiernej farbe. Dvadsať stoličiek zo série TNK , čalúnené v čiernej s mechanizmom automatického návratu,bodovými nohami a protišmykovou podrážkou dávajú bodku tento impozantnej miestnosti.

Priestranná jedáleň a kaviareň je vybavený funkčnými stolmi Cool E100, ktoré umožňujú rôzne konfigurácie a vďaka svojej pevnosti  môžu byť použité pri spoločenských príležitostiach. Stoličky MIT v červenom prinášajú nádych farby.

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.