menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Actiu vydáva novinku pre školiace a kolaboračné priestory

Prvá novinka Actiu tohto roka je tu. Pracovné stoly Talent sú dokonale mobilné, všestranné a je možné ich použiť v akomkoľvek pracovnom prostredí.

23. 7. 2018

 Spoločnosť Actiu, španielsky líder výroby kancelárskeho nábytku, vydal novú kolekciu pracovných stolov Talent. Takto prispieva ku komplexným riešeniam pre office, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dynamické a coworkingové priestory.

Cieľ kolekcie Talent je jasný: poskytnúť nástroj k efektívnejšej a ľahšej komunikácií a prezentácii, zjednodušiť cestu k interakcii, byť mobilný a flexibilný, neobmedzený priestorom, ale formovať ho podľa vlastnej potreby.

 

 Kolekcia stolov Talent poskytuje vďaka jej funkciám príležitosť súčasným, dynamickým pracovným priestorom a zapája ľudí tak, aby mohli priniesť čo dokážu bez obmedzenia.

Je jasné, že stoly Talent vás nerobia lepším manažérom, alebo lídrom, ale dá vám nástroj, ako pracovať tak, aby ste  vy a váš tím excelovali. Všetko ostatné je vo vašich rukách.

 

 Medzi najdôležitejšie funkcie Talentu patrí:

Mobilita - kolieska sú súčasťou dvoch z troch programov Talent a umožňuje, aby sa dalo akékoľvek pracovisko ľahko zmeniť podľa potrieb ľudí a pracovného prostredia, kde sa využíva.

Všestrannosť - Talent ponúka tri rôzne druhy stolov - Talent 100, fixný pracovný stôl pre samostatné  alebo „benchové“ pracovisko; Talent 300 - mobilný stôl s kolieskami so sklápateľnou doskou a Talent 500, ktorý je výškovo nastaviteľný, má kolieska, sklápateľnú pracovnú dosku a dá sa použiť ako popisovateľná tabuľa.

Možnosť použitia - nový program od Actiu pokrýva rôzne druhy potrieb a dá sa využiť v rokovacích miestnostiach, v "štandardných" kanceláriách, školiacich, alebo konferenčných miestnostiach.

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.