menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Ak chcete byť špička investujte ako Actiu

Výskum, vývoj a inovácie do ktorých Actiu už 30 rokov investuje, im opäť prinieslo prestížne ocenenie v Španielsku.

2. 8. 2017

Ministerstvo hospodárstva, priemyslu a konkurencieschopnosti prostredníctvom štátneho tajomníka pre R + D + i udelilo spoločnosti Actiu Národnú cenu za dizajn 2017 v kategórii "Firmy".

Toto ocenenie uznáva spoločnosti a profesionálov v celom Španielsku, ktorí sa stoja za ich príkladnou prácou v oblasti dizajnu.

S cieľom podporiť produkty spoločnosti Actiu vytvorila oddelenie R + D + i pred 30 rokmi, ktorú riadil Vicent Berbegal a viedol Paco Rodríguez. Tí spoločne vytvoril perfektné partnerstvo pozostávajúce z vízie (Berbegal) a rozvoja (Rodríguez).

 

Vicent Berbegal uviedol, že "je to česť, že celý tím je uznávaný v oblasti dizajnu a súčasne je obrovskou motiváciou pokračovať v tomto smere. Veľmi oceňujem všetkých našich členov, ktorí patria do tejto veľkej rodiny, a ich nadšenie a úsilie každý deň tvrdo pracovať na tom, aby naďalej poskytovali dizajn a inovácie na pracovisku a vo verejných priestoroch. Táto správa nás teší. "

Niektoré z ich posledných veľkých projektov boli centrála Iberie, La Caixa a Astra Zeneca v Španielsku. Danone a Allianz vo Francúzsku, Tullow Oil Keňa, letisko Heathrow vo Veľkej Británii, letisko na Malorke v Španielsku a letisko WellCamp v Austrálii, nemocnice ako La Fe vo Valencii a Rey Juan Carlos de Móstoles a školy a univerzity v rôznych krajinách po celom svete.

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.