menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Ak hľadáte štýlové sedenie pre celú kanceláriu, volá sa Efit

Zariadiť celú kanceláriu stoličkami, ktoré skvelé vyzerajú, sú ergonomické a odolné, niekedy nie je najjednoduchšia úloha. Práve preto je vytvorený program Efit.

10. 7. 2017

Španielske ACTIU prinieslo na trh niekoľko očakávaných noviniek pre nový koncept kancelárií. Okrem dvoch nových programov sedenia a stolov, je to multifunkčný program ergonomických stoličiek Efit.

Dvorný dizajnér Actiu, Marcelo Alegre sa pri navrhovaní Efitky inšpiroval myšlienkou všestrannosti a hrá tónmi sviežeho, moderného dizajnu, ktorý oceňuje hlavne mladá generácia. Pokiaľ hľadáte dizajn, pohodlie a ergonómiu, ale s odvážnym charakterom tak Efit je ta správna voľba. 

 

Potreby kancelárie v rámci požiadavky na pohodlné a štýlové pracovné sedenie ľavou-zadnou pokryje nový program Efit od Actiu.

 

Jednoduchá a všestranná využiteľnosť – buďte efektívni

 Jednou z vlastností, ktoré sme si na Efit-ke obľúbite je jej široká využiteľnosť.  Zapadá do akéhokoľvek priestoru od kolaboračných zón, co-working priestorov, hodí sa do bežných klasických kancelárií a svoje miesto si nájde aj v rokovačkách. Vďaka jej mäkkému čalúneniu vydržíte spokojne sedieť na Efit-ke počas celého dňa.   

 Efit má mladý a svieži vzhľad a jeho farebné prevedenia dodajú pracovisku šmrnc

 

Efit vyzerá sofistikovane v každom type priestoru. Jej multifunkčnosť vám umožňuje presúvať stoličku z pracoviska jednoducho rovno ku rokovaciemu stolu. Aké praktické!

 

Miláčik publika

Najväčší highligh z kolekcie Efit je vysoká stolička.  Efit sa teší veľkej obľube aj napriek tomu, že to je posledná novinka, pretože tento typ stoličky v takejto vysokej kvalite a dizajne nemá veľa výrobcov. Je výborná na dlhé meetingy vďaka vysokému komfortu, ktorý poskytuje.

 Určite sa nemusíte ostýchať vybrať Efit-ku k vysokým stolom do rôznych priestorov, ktoré sú momentálne veľmi žiadané. Dôležitým faktorom je  vysoká stabilita stoličky a jej odolnosť, ktorou  vysoké sedenie musí  disponovať.

Vysoké pohodlie Efitu vám umožní presedieť aj hodiny a vôbec vám nebude vadiť fakt, že sedíte na vysokej „stračej nôžke“

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.