menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Ako budú vyzerať nové priestory EY?

Sme vždy poctení, keď nám klient dá dôveru a pomáhame mu vytvoriť jeho dlho očakávané lepšie pracovné prostredie. Tento raz sa do našich rúk zveril veľký svetový hráč - EY.

10. 7. 2017

 EY (predtým Ernst & Young) je nadnárodná spoločnosť poskytujúca služby so sídlom v Londýne v Anglicku. EY je jednou z najväčších firiem na svete a je jednou z účtovných firiem v "Big Four" (PwC, KPMG a Deloitte).

Organizácia funguje ako sieť členských firiem, ktoré sú samostatnými právnymi subjektmi v jednotlivých krajinách. Má 231 000 zamestnancov vo viac ako 700 kanceláriách v 150 krajinách sveta.

Poskytuje poisky (vrátane finančného auditu), daňové, konzultačné a poradenské služby pre spoločnosti.

V roku 2017 časopis Fortune zaradil EY do kategórie 29 z 100 najlepších spoločností, kde sa dá zamestnať, a v roku 2016 bolo EY 11. najväčšou súkromnou organizáciou v Spojených štátoch.

 

Spaceplan pre EY

Ako v každom tendri, aj tento raz sme vďaka širokému spektru produktov ponúkali všetky druhy požadovaného nábytku od atypov až k doplnkom.

Nakoniec si nás EY vybral kompletnú ponuku nášho mäkkého sedenia, akustického nábytku a doplnkov. Ako budú vyzerať nové priestory EY v novopostavenom Zuckermandeli? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.