menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Ako vyzerá nadčasový dizajn v modernej kancelárii?

Nechajte sa inšpirovať novými priestormi, kde sídli jedného z najsilnejších výrobcov na slovenskom trhu IDC Holding, ktoré ohromujú nadčasovým dizajnom.

24. 7. 2017

IDC Holding je spoločnosť, ktorá zastrešuje niekoľko veľmi známych firiem a vy ich poznáte tiež. Nič vám to ale nehovorí? Sedita, Figaro, alebo Verbena už znejú povedomejšie?  Zrejme áno.

Práve IDC zastrešuje pod svojim názvom tieto a ďalšie značky, ktoré robia ľuďom radosť  v niekoľkých krajínách. Vysoká kvalita výroby a manažmentu na mnohých úrovniach sa pretlmočila do úspechov tohto producenta sladkostí všetkých možných druhov.

Práve ich jasná vízia a profesionalita formovala našu spoluprácu a je prenesená do interiérového dizajnu nových priestorov IDC. Tie sa nachádzajú v jednej z najkrajších administratívnych budov Bratislavy – v ružinovskom Rosume.

 

Recepciu a ich vstupné priestory navrhoval architekt Frič z ateliéru ABNORMAL.  O zvyšok sme sa postarali my.

IDC Holding patrí medzi medzi špičku vo svojom obore a preto sa rozhodli zacieliť na výmenu zastaralého nábytku tiež sťahovanie z nevyhovujúcich priestorov nižšieho štandardu.

 

Dojem, ktorý priestory vyvolávajú je veľmi príjemný a komfortný a hneď rozpoznáte, že ste v sídle úspešného výrobcu a investora.

Po 20.tich rokoch zmenilo IDC adresu. Tú spôsobila zmeny v štruktúre spoločnosti a tiež nárast medzinárodného obchodu. Vedeniu teda bolo jasné, že klientov musia vítať v kvalitnom prostredí s dizajnom, ktorý by vyhovoval jeho úrovni.  

 

Architektúra Rosumu a štýl v ktorom je interiér zariadený hovoria spoločnou rečou. Elegantný, vysoko reprezentatívny a uvážlivý dizajn. Priestory pôsobia nadčasovo. Prevažuje sivá, antracitová, svetlé drevo a solitéry v hnedej a kávovej.

 

Dizajn bol tvorený s prihliadnutím na dlhodobé riešenia, čo súvisí s predstavou IDC Holdingu k jeho smerovaní – byť silným hráčom na trhu s obrovskou konkurenciou. 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.