menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Archiproducts odovzdal svoje prvé ocenenia ADA 2016

Dlhé roky Architonic vystupuje ako nezávislý predajca produktov, materiálov a konceptov v architektúre a dizajne. Tento rok rozdal aj svoje prvé ceny, ktoré sa ušli aj našim dodávateľom.

8. 12. 2016

Archiproducts Design Awards 2016 je vôbec prvý ročník, ktorý udelil tento populárny web. Architonic okrem publikovania odborných článkov o trendoch a súčasnom dianí na scéne dizajnu predáva obrovské množstvo produktov.

Ocenenie Archiproducts Design Awards nominovalo 490 produktov 250-tich značiek z 15-tich rôznych krajín. Medzinárodná porota, zložená z členov z 25 najvplyvnejších architektonických štúdií z celého sveta zvolila víťaza ocenenia ADA 2016.

 

Medzi nimi bolo nespočetné množstvo nominantov našich výrobcov a vo finále mnohým z nich boli nakoniec udelené ceny vo svojich kategóriách. Pozrite si výber tých najlepších produktov z p.omedzi našich dodávateľov, ktorí získali Archiproducts Design Awards.

Best of furniture - BONSAI od Arflex

 

 Best of office - PINCH od LACIVIDINA

Best of office - TNK FLEX od ACTIU

Best of office - UNI-KA od METALMOBIL

 Best of outdoor - MOYO od CHAIRS&MORE

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.