menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Bestseller značky: Kicca od Kastelu

Pri návrhu interiéru je vždy výzva nájsť najlepšie kusy nábytku. Preto sme vybrali bestseller talianskeho klasika Kastel, kolekciu versatilných stoličiek Kicca vhodná do každého priestoru.

24. 1. 2018

Talianska značka Kastel sídli na samom severe Talianska neďaleko Trevisa, kde tiež vyrába svoje produkty.

Ich výnimočnosť spočíva v dvoch aspektochprvým je nadčasový dizajn ich stoličiek, sedačiek, kresiel a stolíkov. V ich portfóliu nájdeme produkty pre súčasné priestory, ale tie ostávajú moderné a použiteľné počas niekoľkých dekád.

Druhým aspektom je výnimočná kvalita ich výrobkov. Tie nezostávajú dlhodobo použiteľné iba kvôli svojmu dizajnu, ale aj vďaka odolným a vysoko kvalitným materiálom, ktoré im predurčujú dlhý život.

V sortimente Kastelu nájdeme aj program sedenia Kicca. V kolekcii Kicca nájdeme všetky druhy sedenia pre verejné aj súkromné priestory – od klasických stoličiek, vysokého sedenia a lavičiek.  Kicca vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu a širokej variability, patrí medzi bestseller značky.

Pozriete si čo ponúka kolekcia Kicca pre vaše kancelárie, reštaurácie, terasy, či čakárne. Viac od Kastelu nájdete tu

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.