menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Workshop s Actiu: Dosiahnite spokojnosť na pracovisku a buďte WELL
Trvácne novinky od Kastelu očaria minimalistov aj elegánov
Spoznajte pridanú hodnotu vizualizácie interiéru: Čo všetko zahŕňa?
Všetky články

Bielo-biely príbeh - zariaďovanie priestorov poisťovne AXA

V súčasnosti si klienti najčastejšie vyberajú biely nábytok, ktorý akoby súvisel v trendom škandinávskych krajín, ktoré razia čistotu a jednoduchosť. Pozrite sa na výsledok!

24. 3. 2016

 

V súčasnosti si klienti najčastejšie vyberajú biely nábytok, ktorý akoby súvisel v trendom škandinávskych krajín, ktoré razia čistotu a jednoduchosť. Biela určite spĺňa tento účel a pokiaľ hľadajú klienti refresh do súčasnosti. Pre poisťovňu AXA to bolo určite dobrá voľba.

Nedávno sme dokončili priestory poisťovne AXA. Zariaďovali sme tri podlažia na Kolárskej ulici. Ako sme naznačili, opäť rezonovala u klienta najmä biela farba, ktorá bola kombinovaná so svetlo sivými kobercovými štvorcami. Vhodne ladené doplnky dokážu v interiéri zvýrazniť čistotu a vzdušnosť, ktorá prestupuje celým priestorom.

 

Klient si vybral nábytok od španielskeho ACTIU, ktorý ponúka kompletné vybavenie pre administratívu a verejné miesta. Stoly operatívy aj manažérov sú z programu Vital Plus ST, ktorý disponuje výsuvným plátom stola a nohy tvoria trojuholníkový profil. Paravány sú z bielej LDTD orámované bielym hliníkovým rámom s využiteľnými koľajnicami z rady Split. Pre projekt si klient vybral pracovné stoličky Lyra z LD Seatigu a ľahké rokovacie stoličky z Interchairu.

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?