menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Billiani v Solunto - Bakery & Restautant, San Diego

Po dobrom surfovaní si každý zaslúži dobré jedlo. Okrem vychutnávania si obeda v Sulunto, reštaurácií a pekárni, natrafíte aj na hravý dizajn stoličiek CO2 od Billiani.

24. 7. 2017

Farba je medzinárodný jazyk, ktorý, rovnako ako gestá, je schopný komunikovať bez slov, prekonať všetky jazykové, kultúrne a národné hranice. Takým spôsobom komunikuje reštaurácia Solunto v surferskej oblasti San Diega. 

 V samom srdci mesta San Diego je v časti Little Italy, je Solunto zábavné a rozmanité miesto, ktoré sa bezpochybne podobá Taliansku pre jeho autentickú kuchyňu. 

Solunto navrhla lokálna dizajnérka Serena Zanello a ponúka mix stredomorských farieb, grafické nástenné dlaždice a individuálne dizajnové predmety, medzi ktorými nájdeme žiarivé, lakované stoličky CO2 od Billiani.

 

 Toto miesto ponúka tri rôzne zážitky pod jednou strechou: pekáreň, reštauráciu a vináreň.

 

 Stoličky CO2 sú nielen roztomilé a pohodlné, ale aj inovatívne. Nápadne pripomínajú ikonu dizajnu, "Navy Chair", navrhnutú Aldom Cibicom, s tým rozdielom, že sú vyrobené z dreva. 

 

 

 Billiani robí čo ho baví - vyrába pohodlné stoličky a už desaťroči dáva priestor vášni pre ladenie a zvýrazňovanie farieb.

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.