menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Business trip: Navštívili sme Senator v Anglicku

Navštívili sme anglickú centrálu Senatoru. Nechýbal showroom plný noviniek, kvalitný tréning, priateľská atmosféra a veľa vtipov.

21. 11. 2017

Senator group je nábytkárska spoločnosť, sídlia na západnom pobreží Anglicka, neďaleko Manchestru. Zastrešuje tri značky – Senator, Allermuir a Torasen, pričom každá sa pohybuje v inej cenovej a dizajnovej kategórií.

Senator prináša každoročne na trh mnoho noviniek a svojim zákazníkom ponúka všetko, čo potrebujú pre vybavenie najmodernejších kancelárií a verejných priestorov vo vysokom štandarde.

Allermuir sa od začiatku svojho fungovania zaoberá výrobou dizajnového nábytku nielen pre office a verejné priestory, ale jeho produkty majú miesto aj v rezidenčných projektoch.

Torasen disponuje zo všetkých troch firiem najlacnejšími riešeniami pre office a verejné priestory. Ich nábytok nie je špičkou dizajnu, ale je jednoduchý a zahŕňa všetko potrebné pre pohodlné fungovanie.

 

Značka Senator group len nedávno pribudla do nášho portfólia, ale vďaka odlišnému dizajnu a riešeniam, sa rýchlo začala dostávať do našich projektov.

Niekoľko produktov od Senatoru si už našlo miesto v našom showroome, ale aby sa zoznámili s kompletným portfóliom troch značiek, odleteli sme na produktový tréning do centrály Senatoru v Anglicku.

 

Prvý deň sme sa stretli s Darranom Jonesom, ktorý stará o 70 krajín sveta a pomáha lokálnym distribútorom ako my. Otestovali sme stoličky a dostali podrobné informácie o produktoch.  

 

Večer sme sa stretli aj s kolegyňou Simonkou, ktorá žije a pracuje pre Spaceplan v Anglicku.

 

Ďalší deň patril medzi tie náročné – navštívili sme výrobu, zoznámili sme sa detailmi betsellerov od Senatoru, prešli spôsob montáže stolov, prešli sme podporu, pripravované projekty a podmienky spolupráce.

 

Tretí deň sme opäť navštívili showroom a prešli ďalšie typy stolov a zoznámili sa s cenníkom. Za tri dni sme stihli načerpať veľké množstvo praktických a detailných informácií.  

Senator je britským lídrom a významným celosvetovým hráčom v našom produktovom portfóliu.  Anglo-saský dizajn, vysoká kvalita, flexibilita a vynikajúca zákaznícka podpora určite zaujmú nových zákazníkov, tak ako stovky firiem v referenciách Senator group.

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.