menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Príďte si vyskúšať kancelársku stoličku A+S so špeciálnou mechanikou
Kolekcia Muvit : Mobilný nábytok, ktorý transformuje kancelársku kultúru
Všetky články

Cascando. Akustický nábytok, ktorý vyčnieva z radu

Cascando odprezentovalo na Orgatecu stánok, ktorý sledoval koncept „ Kancelária je tvoje ihrisko", ktorý úplne korešponduje s riešeniami, ktorá Cascando ponúka.

29. 11. 2016

Cascando odprezentovalo na Orgatecu stánok, ktorý sledoval koncept „The office is your playground“, (Kancelária je tvoje ihrisko)ktorý úplne korešponduje s riešeniami, ktorá Cascando ponúka.

Cascando do kancelárií prináša najmä akustické systémy a nábytok s premysleným dizajnom, mäkké sedenie a coworkingové riešenia, ktoré sústreďuje prácu mnohých ľudí a pomáha im pracovať efektívnejšie a doplnky, vyvažujúce a dopĺňajúce dizajn priestorov.

To čím už na prvý pohľad určite zaujme holandský výrobca sú prepracované, mäkké detaily nábytku, funkčnosť a estetika a ponuka špecifických a kvalitných materiálov použitých na všetkých kolekciách.

Práve tieto elementy oslovovali v širokom zábere návštevníkov stánku Cascando, ktorý bol premyslene členený do pracovných, čakacích a relax zón s použitím zemitých a súčasných farieb a materiálov, ktoré tak zvyšovali atraktivitu samotného prostredia.

V našom fotoreporte sa zoznámite s produktmi Cascanda, ktorý efektívne rozmiestnil určitú časť svojho sortimentu tak, aby návštevníci mali možnosť pochopiť jeho filozofiu a možnosti použitia pre verejné a kancelárske priestory. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.