menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Cascando má nové vešiaky pre vaše kabáty

Holandské Cascando, ktorý je veľmi populárné v krajinách Beneluxu prináša do nášho portfólia tri nové, atraktívne vešiaky.

8. 1. 2019

Fuse

Vešiak Fuse je určite vhodným vešiakom, pokiaľ hľadáte pevný a dizajnový vešiak. Fuse spája organicky tvarovanú dubovú podnož a starostlivo zaoblenými háčiky z ocele. Fuse má tiež veľkú kapacitu, preto sa dá charakterizovať ako stabilný vešiak s robustným vzhľadom. Kabáty môžu byť  zavesené na veľkých hákoch na hornej časti stojanov alebo na menších háčikoch medzi nimi. Farebné kombinácie umožňujú použiť Fuse v rôznych interiéroch, od farebných až po minimalistické. Dizajn: Peter van de Water  

Plus

Plus je šikovný a inovatívny vešiak. Vešiaky a háčiky sú umiestnené na vnútornej strane závesnej plošiny. To poskytuje estetický pohľad na úrovni očí a čistý vzhľad vhodný do každého priestoru. Dokonca aj úplne ovešaný kabátmi a bundami, si zachováva minimalistickú líniu jeho tvaru(slučky), ktorá je stále viditeľná. Zhora až k podstavcu majú všetky jeho časti rovnaké mäkké rohy, ktoré prepožičiavajú vešiaku Plus jeho elegantný a súčasný charakter. Plus je funkčný a flexibilný. Môže byť vybavený háčikmi (8 - 12 ks), vešiakmi (4 - 6 ks) alebo dokonca kombináciou oboch (3 ramienka + 3 háčiky alebo 4 ramienka + 4 háčiky). Jednoducho sa teda prispôsobí všetkým potrebám a jeho podnož z liatiny zaručuje maximálnu stabilitu. Dáždnikový držiak môže byť umiestnený podľa požiadaviek a v dispozícii je v piatich súčasných farbách. Dizajn: Robert Bronwasser  

Kendo

Drevené, nápadité vešiaky nikoho neprestanú baviť a preto Cascando prináša zákazníkom Kendo. Kendo je kultový vešiak navrhnutý s jednoduchým východiskovým bodom: starostlivo obrúsenými dubovými stojanmi, ktoré sú esteticky usporiadané s výrazným uhlom, tak že každá strana je symetrická. Vylepšené spojenie medzi tyčami predstavuje najväčšiu pozornosť detailom, kde si zákazník môže vybrať z čiernych, alebo mosadzných skrutiek.
Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.