menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Chairs&more privítalo slnečné dni novinkou Moyo.

Chairs&more nezabudlo na nábytok pre tieto letné dni a prinieslo novinku Moyo, ktorá svojim mäkkými tvarmi zapadne do každej kaviarne, reštaurácie, či záhrady.

1. 7. 2016

 

Leto je v plnom prúde a jeho príjemnú atmosféru si vychutnávame na terasách reštaurácií, či kaviarní, v čitárňach, alebo záhradách. Tieto miesta si vyžadujú nábytok, ktorý je odolný, stály a má ľahkú údržbu, čo prirodzene hľadáme, ak sa snažíme byť praktický.

Chairs&more nám priamo z dizajnového štúdia 4P1B Design Studio prinieslo stoličku na vonkajšie použitie Moyo. Nebola to ich prvá spolupráca, pretože z ich dielne pochádza jedinečná Jujube, ktorá vo svojej kolekcii ponúka rôzne druhy sedacieho nábytku.

Stoličku Moyo Chairs&more charakterizuje takto: „Moyo je stolička vyrobená z ocele s práškovým nástrekom pre vonkajšie použitie. Tvar je zverený jedinej značke, línii, ktorá je zachovaná v celom svojom profile bez iných ťahov, či zlomov a výsledkom je stolička s prvotnou chuťou, mäkká a takmer materská. Dokonca aj prírodné farby evokujú dedičné pocity a komunikujú myšlienku ľahkosti a zaobaľujúceho pohodlia.“

Moyo spĺňa súčasný trend -  byť mäkký, ale zapadať do mestského prostredia. Tvary stoličky evokujú už vyššie spomínané feminíne rysy, ktoré nerušia koncepciu vonkajšieho prostredia, ale sú skôr súčasťou. Stoličku Chairs&more vyrábajú v mnohých odtieňoch a možnosťou čalúnenia napodobeniny mongolskej srsti.

Krásne slnečné dni dotvárajú aj detaily ako je nábytok na živých terasách. Moyo dáva pocity ľahkosti, slobody a harmónie, ktoré nám pripomína letná modrá obloha, svieži vánok, či lenivé, zapadajúce slniečko.  

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.