menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Čo je Clerkenwell design week v Londýne?

Clerkenwell design week je trojdňový maratón v centre Londýna, ktorý dáva holistický pohľad na to aký je svet dizajnu, umenia, trendov a kam sa tento celok posúva.

25. 5. 2018

Inštalácia A Piece of Sky od Sky-Frame

Clerkenwell design week je event na ktorý sa už tradične teší náš tím. Je to práve vďaka kombinácií viacerých aspekto. Je to práve vďaka atmosfére Londýna, ako druhej najväčšej a najživšej metropoly Európy a Británie. Tento rok sme pozvali na Clerkenwell aj našich partnerov, architektov z najväčších slovenských ateliérov.

Clerkenwell design week je vždy jedinečnou zmesou umenia, dizajnu a mladých tvorivých prúdov, ktoré sa stretávajú v showroomoch, na uliciach, galériách, kostoloch a námestiach. Svoje dvere umeniu a worshopom otvorili aj naši partneri (Actiu, Abstracta, Allermuir, Forma 5, Luxy, Senator, LaCividina,  Wilkhahn) a tých sme samozrejme nemohli minúť.

 

@allermuir. com - Axyl od Allermiur

Na tomto design weeku nejde len o výstavu dizajnu na predaj pod jednou strechou, ale biznismeni a profesionáli, ktorí sem prichádzajú, dostávajú kompletný, holistický pohľad na to aký je svet dizajnu, umenia, trendov a kam sa tento celok posúva.

 

@camira.com - Takto Camira vystavila ovce, ktoré dávajú vlnu ich kobercom

 

Práve preto Spaceplan rád chodí na Clerkenwell v nikdy nespiacom Londýne, aby nasal atmosféru a mohol premietnuť svieži vietor nápadov a trendov do našich projektov. Preto vám už teraz odporúčame zapísať si do svojho diára Clerkenwell design week 2019, ktorý sa tradične koná tretí májový týždeň. 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.