menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Čo priniesol Mikuláš od Lacividiny?

Preto aby sme sa v SPACEPLANE tešili, nepotrebujem veľké veci. Stačí len prírastok do nášho showoromu v podobe nového nábytku a u nás na koná predčasný Mikuláš.

21. 10. 2016

Preto aby sme sa v SPACEPLANE tešili, nepotrebujem veľké veci. Stačí len prírastok do nášho showoromu v podobe nového nábytku a u nás na koná predčasný Mikuláš.

Tento raz k nám dorazili nové kusy z talianskej Lacividiny, ktorá od polovice 70-tych rokov reprezentuje remeselnú zručnosť, dizajnérsku originalitu a schopnosť neustále osloviť verejnosť.

To že je Lacividina zaujímavým výrobcom pre náš trh potvrdzuje jej použiteľnosť v návrhoch a projektoch a práve preto sme si vybrali niekoľko jej produktov, ktoré môžeme odprezentovať v našom showroome.

Prvým z nich je kreslo Folies Berger. Ide o vysoký variantu kresla Bergere a práve zvýšené operadlo zaisťuje akustický komfort. Zaujímavým prvkom sú dva výrezy po bokoch kresla, ktoré sú nielen voľbou dizajnu, ale pokojne si v nich oddýchnu aj vaše ruky.

 

 

 

 

 

Kreslo Mrs Buffy je druhým kusom z kolekcie sedacieho nábytku, ktorý si u nás môžeme vyskúšať. Je to mimoriadne pohodlné kreslo, vhodné do relax zón a taktiež tlmí zvuk vďaka špecificky tvarovanému vrchu operadla.

 

Obe kreslá Folies Bergere a Mrs Bufy určite odporúčame použiť ako solitéry, ale nič nepokazíte, ak ich použijete so zostavou ďalšieho sedenia.

 

 

 

Tretím a veľmi často používaným prvkom, ktorý sa k nám dostal, je konferenčný stolík Accursio. Tento stôl nájdete v najrôznejších farebných prevedeniach a veľkostiach z ktorých všetky spomenuté možnosti nielen spĺňajú vybraný účel, ale vynikajúco dotvárajú celkový dojem. Accursio v sebe skrýva kus umenia; ak potrebujete plnohodnotný produkt pre interiér, ktorý má charakter, určite na neho nezabudnite vo svojom návrhu!   

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.