menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Ďalšie národné ocenenie pre Actiu

Snaha sa neustále zlepšovať formuje prácu Actiu a výsledkom je ďalšie ocenenie, ktoré si tento raz prezident spoločnosti prevzal od španielskeho kráľa a kráľovnej.

14. 2. 2018

 

 

 

Prezident a zakladateľ spoločnosti Actiu, Vicent Berbegal, získal Národnú cenu za dizajn ktorú si prevzal od kráľa a kráľovnej Španielska. Sprevádzala ho celá rodina, manželka Carmen Roque a ich deti Carmen, Laura a Soledat Berbegal, ktorí zastupujú druhú generáciu spoločnosti.

Berbegal zdôraznil, aká dôležitá súčasť tohto ocenenia je a odhodlanie všetkých, ktorí boli a sú súčasťou spoločnosti Actiu. Bez nich by sa im nepodarilo dosiahnuť postavenie, ktoré dnes zastáva, alebo získať takéto prestížne ocenenie.

Kráľ a kráľovná Španielska predsedali slávnostnému odovzdávaniu Národného ocenenia za inovácie a dizajn 2017. To oslávili v divadle Bosque de Móstoles pri Madride. Ocenenie udeľuje španielskej Ministerstvo hospodárstva, priemyslu a konkurencieschopnosti prostredníctvom štátneho tajomníka pre výskum, vývoj a inovácie.

 

Táto cena je najvyšším ocenením v Španielsku, ktorú dostávajú najlepšie spoločnosti, alebo odborníci, ktorí sú patria medzi špičku v oblasti a sú príkladom v oblasti dizajnu a inovácií.

Porota zložená z renomovaných profesionálov vybrala v kategórii Profesionál Manuela Estrada Péreza, v kategória firiem to bolo Actiu, v kategórii Inovačnej práce bol ocenený Antonio Muñoz Beraza a v kategórii Internacionalizácia si ocenenie prevzala Španielska spoločnosť pre elektrotechniku ​​a kvalitu S.A. (SEDECAL).

Vicent Berbegal uviedol, že toto ocenenie slúži ako obrovská podpora a motivácia pre spoločnosť Actiu. Skutočnosť, že si vážia úsilie, investície a našu vášeň neustále inovovať, ktorá je tak dôležitá, ako dizajn ktorý je neustále strategický pre všetkých ľudí a procesy v spoločnosti.

Pracujeme pod nami tvoreným nátlakom na inováciu, aby všetky elementy sedeli, od foriemn formy, cez procesy, dizajnérom, tím R + D atď. Preto je toto ocenenie výsledkom tímového úsilia vyvíjaného viac ako 50 rokov.“

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.