menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Dizajn marca - pracovný stôl Let´s Work od Formy 5

Architekti a zákazníci okrem jednoduchých pracovných stolov hľadajú aj niečo, čo je stále jednoduché, ale estetikou ich prevyšuje, rovnako ako stôl od španielskej Formy 5.

19. 3. 2018

Forma 5 je mladá firma sídliaca vo Valencii, ktorá sa už presadila na desiatkach trhov sveta a jej pozícia sa vďaka vynikajúcim riešeniach pre celý office a dizajnu rok za rokom posilňuje.

Forma 5 vyrába kompletné vybavenie pre kancelárie a verejné priestory, kde tými najväčšími betsellermi sú jej kolekcie s názvom Let´s...(Sit, Work, Meet). Všetky prvky sa kolekcie Let´s sa dopĺňajú a sú schopné vytvoriť funkčné, svieže a efektívne pracoviská a meeting pointy v najrôznejšich spaceplanoch.

 

V kolekcii nábytku pre kancelárie Let´s nájdeme aj pracovný stôl Let´s Work. Jedinečný dizajnový stôl je vhodný nielen pre operatívu, alebo aj manažérske pracoviská. Let´s Work sa odlišuje od iných stolov tvarovanou podnožou, ktorá dopĺňa architektúru, kým klasické stoly väčšinou len slúžia ako nástroj pre prácu, či komunikáciu. Pre tých, ktorí hľadajú niečo viac, je vhodnou voľbou tento stôl s geometricky tvarovanou podnožou.

Stôl Let´s work samozrejme obsahuje twin desky (dvojpracoviská), alebo benche, ktoré sú vhodné pre open spacy, ale tiež samostatné stoly (single desk) s prídavným stolov, alebo kontajnerom.  Podnož stola nájdeme v bielom a čiernom matnom laku a dekoroch, ktoré má v ponuke Forma 5

 

 

Pracovné stoly Let´s Work nájdete aj v coworkingu HUB HUB v Twin City na Mlynských Nivách v Bratislave

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.