menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Dizajnová novinka mesiaca: Cuba od Metalmobilu

Po úspechu stoličky Nassau si Metalmobil opäť vybral Marca Sandlera, aby navrhol ich novinku a vyplatilo sa. Predstavujeme vám subtílnu multifunkčnú stoličku Cuba.

15. 2. 2018

Cuba je kolekcia stoličiek v dvoch variantoch - z ocele a polypropylénu vyrobená pomocou vstrekovania, ktorá pokrýva potreby pre verejných priestorov. Jednoduché a triezve línie dávajú Cube univerzálny charakter, vhodný pre akýkoľvek priestor v rámci indooru, alebo outdooru.  vnútorný a vonkajší.

 

Cieľom bolo získať" novú klasickú "estetiku, ktorá by upozorňovala na detaily. Výsledkom je druh moderného funkcionalizmu a racionalizmu Bauhaus, ktorý odhaľuje zvláštnu inováciu v technológiách, ktoré sú k dispozícii v priemyselnej výrobe tohto typu sedenia. Úzky polomer zakrivenia kovovej rúrky nám umožnil vytvoriť veľmi výraznú a veľmi osobnú dizajnovú abecedu, ktorú charakterizuje debut kolekcie Cuba a bezpochyby bude schopná písať mnoho ďalších zaujímavých príbehov vo svete dizajnu pre rôzne regionálne verejné a rezidenčné trhy.“

Marc Sadler, dizajnér

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.