menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Dizajnový rokovací stôl do kancelárii manažérov s futuristickým dizajnom Kono.

Kónický rokovací stôl Kono v sebe skrýva niekoľko možností používania, ale má jednu spoločnú vlastnosť. Nadštandardný dizajn.

1. 8. 2016

Nielen funkčnosť, ale dizajn je pre náročnejších rozhodujúcim kritériom pri výbere kancelárskeho nábytku. Stôl do kancelárie pre sedliacky rozum znamená doska a štyri nohy, ale pre sofistikovanejších a vnímavejších ide o časť priestoru, ktorá tvorí celkový dojem a atmosféru.

Rokovací stôl Kono od IVM je práve to, čo sa hodí do kancelárie tých, ktorí hľadajú eleganciu, netypický dizajn a pôsobivosť.

Zoštíhlený dizajn centrálnej nohy je výrazný a charakteristický prvok rokovacieho stola Kono. Jeho samotný názov Kono je jasným odkaz na jeho kónický tvar.

 Rokovací stôl do kancelárie top manažmentu, alebo do čakacích priestorov spĺňa požiadavku na nadštandardný, futuristický dizajn, ktorí poskytuje mnoho možností používania.

Rokovací stôl KONO od IVM

 

Rokovací stôl KONO od IVM

 

Rokovací stôl KONO od IVM

 

Rokovací stôl KONO od IVM

 

Rokovací stôl KONO od IVM

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.