menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Dizajnový škandinávsky nábytok od Softline z roku 2017

Pozrite si v kocke dizajnový nábytok od Softline z tohto roku. Typický škandinávysky dizajn nájdete na sedačkách a kreslách do kolaboračných, čakácích a relax zón, či open spaceov.

23. 11. 2017

Softline je dánsky výrobca sedacieho a loungového nábytku pre všetky druhy priestorov. Ich produkty definuje škandinávsky dizajn – organické tvary, priame línie a vysoká kvalita.

Tento rok Softline predstavil 13 nových kolekcií dizajnového nábytku. Medzi nimi nájdeme kreslá, sedačky a taburetky rôznych tvarov a veľkostí. Tie určite uspokoja každého architekta, či zákazníka, ktorý hľadá geometrické, organické, či klasické línie.

Ak hľadáte nábytok, ktorý nielen dobre vyzerá, dlho vydrží a vzhľadom na škandinávsky dizajn je v stále v dobrej cene, Softline je správnou voľbou.

Všetky sedačky a kreslá sa dajú čalúniť vo všetkých dostupných látkach od Kvadratu, Gabrielu a Cammiry a preto nie je problémom ich umiestniť do priestoru každého druhu s rôznych dizajnom. 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.