menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Príďte si vyskúšať kancelársku stoličku A+S so špeciálnou mechanikou
Kolekcia Muvit : Mobilný nábytok, ktorý transformuje kancelársku kultúru
OmniRoom od Mute: revolučný systém "miestnosť v miestnosti"
Všetky články

Ekvilibrium nového a starého dizajnu vystihuje Giro od La Palmy

Všade, kde sa stretávaju dva protiľahlé smery v tvorbe a myslení, si musíte vybrať, buď, alebo. Giro od La Palmy vďaka jeho dizajnu rieši túto dilemu bravúrne.

10. 10. 2017

Typický dizajn stoličky Giro priťahuje spomienky na minulosť a tradície, ale s prevedením do moderného štýlu. To rieši dilemu výberu moderného a klasického. Konečne sa nemusíte rozhodovať, či nové, alebo staré. 

 

Giro od talianskej La Palmy patrí medzi jednu z najestetickejších stoličiek so skrutkovým mechanizmom na trhu. Čo ju robí výnimočnou?

Je to práve dizajnérska šikovnosť jej tvorcu, Fabia Bortolaniho, ktorý rozdelil proporcie stoličky tak, aby pomer moderného a tradičného zostal v rovnováhe.

 

To umožňuje používať stoličku v najrôznejších interiéroch – moderným priestorom dáva dušu a tam kde je zvolený klasický štýl, vnáša sviežosť a novú energiu.

Hlavnou črtou je skrutkový mechanizmus, ktorý umožňuje používateľovi prispôsobiť výšku stoličky podľa požiadavky.

 

Kruhový sedák s jemne prehĺbenou časťou a štyri štíhle kovové nohy sú zaistené kovovým pásom, ktorý zabezpečuje stabilitu stoličky.

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.