menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Príďte si vyskúšať kancelársku stoličku A+S so špeciálnou mechanikou
Kolekcia Muvit : Mobilný nábytok, ktorý transformuje kancelársku kultúru
Všetky články

Elegantný škandinávsky policový systém, ktorý zaujme, no neruší

Policový systém Poise od dánskeho Engelbrechtsu charakterizuje priestor, bez toho aby bol jeho ústredným bodom. Aké sú možnosti tohto versatilného systému?

17. 1. 2018

Poise je modulárny policový systém navrhnutý dizajnérom Andersom Hermansenom pre dánsku tradičnú značku Engelbrechts. Ten s jemnosťou rozdeľuje okolie bez toho, aby zaberal veľa miesta, fyzicky alebo vizuálne. Je navrhnutý ako jednoduchý sochársky kus, ktorý vyžaruje veľkú eleganciu, ale nedominuje miestnosti.

Jednotlivé prvky systému Poise môžu byť navzájom stohované, alebo umiestnené vedľa seba.

Množstvo tvarov

Systém je založený na prvkoch v tvare T, ktoré sa dajú ľahko usporiadať v rôznych konfiguráciách a poskytujú neobmedzené možnosti. Vďaka T-čkovým a rohovým modulom môžete vytvoriť akékoľvek usporiadanie regálov, ktoré potrebujete, s rohmi alebo bez nich, v tvaroch L, T alebo X.

Bez ohľadu na to, aké rozmery, alebo tvar má miestnosť, môže byť tento systém konfigurovaný tak, aby vyhovoval. A to nielen ako policový systém, ale aj ako rozdeľovač miestností.

 

Jednoduchosť

Poise od Engelbrechtu má samostatne stojacu konštrukciu, takže nie je potrebné ju umiestňovať na stenu a vyzerá nenútene jednoducho.

Prídavné prvky (uzavreté časti atď.) je možné do systému pridať bez toho, aby sme menili jemnú sochársku estetiku, alebo aby Poise získal masívny dojem.

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.