menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Dizajnový škandinávsky nábytok s nádychom luxusu – Hem
Zariaďovanie interiérov so Spaceplanom - vyskúšajte novinky +Halle
Novinky zo Salone del Mobile, ktoré by ste mali poznať
Všetky články

Enea získala prestížne ocenenie za dizajn

Enea získala Národnú cenu za dizajn za rok 2022. Ocenenie udeľuje Ministerstvo vedy a inovácií a je najvyšším uznaním v dizajnérskom priemysle v Španielsku.

8. 11. 2022

Enea je baskická značka, ktorá si v poslednom desaťročí upevňuje svoju pozíciu a získava meno nielen medzi architektmi a zákazníkmi, ale tiež medzi odbornou verejnosťou. rokovaci a jedalensky stol s drevenou podnozou lts system od enea designn Enea získala Národnú cenu za dizajn za rok 2022. Toto ocenenie udeľuje Ministerstvo vedy a inovácií a je najvyšším uznaním v dizajnérskom priemysle v Španielsku.  Cieľom je oceniť a poukázať na prácu profesionálov a spoločností, ktoré výrazne prispeli k zvýšeniu prestíže španielskeho dizajnu.

Enea robí veci inak

Enea, od svojho založenia v roku 1984, predstavuje jedinečný míľnik v španielskom dizajne, pretože bola vytvorená – a naďalej funguje – ako družstvo. Firma funguje na báze myšlienky, že členovia tímu sú zároveň vlastníkmi projektu. So všetkými sociálnymi prvkami, ktoré z toho vyplývajú.  Enea sa takto snaží ukázať, že je možný aj iný spôsob ako robiť veci a inšpirovať ostatné spoločnosti na celom svete, aby fungovali na základe hodnôt, ako sú spolupráca, záväzok voči životnému prostrediu a udržateľnosť. Ich krásny, kvalitný a udržateľný nábytok cestuje z továrne v Baskicku do všetkých kútov sveta a slúži jeho používateľom pri jedle, rozhovoroch, alebo práci. Počas čakania, zdieľania alebo odpočinku na jedinečných produktoch ako Lottus, Kaiak a Noa, aby mohli sprevádzať tisíce ľudí v ich každodennom živote. Enea odkazuje aj našim zákazníkom: "Samozrejme, veľmi pekne ďakujeme. Ďakujem všetkým dizajnérom, ktorí spolupracovali s Eneou. Ďakujeme všetkým agentom, distribútorom, konzultantom, architektom a interiérovým dizajnérom, ktorí nám pomohli rásť. Ďakujeme každému jednému z ľudí v tíme, ktorí každý deň spolupracujú na dosiahnutí nášho spoločného cieľa. Ďakujeme všetkým ľuďom, ktorí vložili dôveru do našej značky. Všetci sme súčasťou tohto ocenenia." Páčia sa vám produkty Enei?  Napíšte nám a my vám radi pošleme cenovú ponuku. Kontakt nájdete v sekcii Kontakt a celé portfólio Enea v sekcii Značky
Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.