menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Dizajnová hviezda z Chorvátska, Prostoria, aj v našom portfóliu
Hľadáte naozaj ekologické akustické panely? Volajú sa BAUX
Prineste nový dizajn do vašich priestorov vďaka True designu
Všetky články

Gan rugs prináša svieži mix kobercov

Pripravte sa na jedinečné novinky od španielskeho Gan rugs a privítajte vo svojich priestoroch dizajnové a hrejivé kúsky, ktoré im dajú nový rozmer.

13. 2. 2017

Gan rugs je španielska firma zaoberajúca sa výrobou kobercov, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou a unikátnosťou dizajnu. Vznikla ako dcérska firma jej predchodcu Gandia Blasco, ktorý započal svoje fungovanie v roku 1941 ako výrobca kvalitných prikrývok.

V prvom štvrťroku priniesol Gan Rugs tri nové kolekcie kobercov Cirus, Indigo a Oryza.

Koberec Cirus je precízne tkaný vo svojom každom detaile a práve šikovná ruka vytvorila majstrovské dielo, ktoré vyzdvihuje nielen dizajnéra, ale aj zhotoviteľa. Tisíce uzlíkov sa dvíha z podkladu ako morská pena a spoločne vystupuje ako súrodý celok, ktorý sa hodí do každého priestoru vďaka sofistikovanému, tradično-netradičnému dizajnu a prevedeniu.

Prekrásny vzor koberca Indigo v sebe nesie odkaz umenia, emócií, myšlienok a kultúry. Táto šifra v podobe koberca Indigo so sebou do priestoru prináša atmosféru modernosti s odkazom histórie a príbehov starých kultúr.

 Štruktúrou najjednoduchší z celej trojice noviniek je koberec Oryza. Odlišný je nielen estetickou jednoduchosťou, ale tiež evokuje retro feeling pretransformovaný do moderného jazyka a preto sa hodí najmä do priestorov s moderným dizajnom.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.