menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Gan rugs prináša svieži mix kobercov

Pripravte sa na jedinečné novinky od španielskeho Gan rugs a privítajte vo svojich priestoroch dizajnové a hrejivé kúsky, ktoré im dajú nový rozmer.

13. 2. 2017

Gan rugs je španielska firma zaoberajúca sa výrobou kobercov, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou a unikátnosťou dizajnu. Vznikla ako dcérska firma jej predchodcu Gandia Blasco, ktorý započal svoje fungovanie v roku 1941 ako výrobca kvalitných prikrývok.

V prvom štvrťroku priniesol Gan Rugs tri nové kolekcie kobercov Cirus, Indigo a Oryza.

Koberec Cirus je precízne tkaný vo svojom každom detaile a práve šikovná ruka vytvorila majstrovské dielo, ktoré vyzdvihuje nielen dizajnéra, ale aj zhotoviteľa. Tisíce uzlíkov sa dvíha z podkladu ako morská pena a spoločne vystupuje ako súrodý celok, ktorý sa hodí do každého priestoru vďaka sofistikovanému, tradično-netradičnému dizajnu a prevedeniu.

Prekrásny vzor koberca Indigo v sebe nesie odkaz umenia, emócií, myšlienok a kultúry. Táto šifra v podobe koberca Indigo so sebou do priestoru prináša atmosféru modernosti s odkazom histórie a príbehov starých kultúr.

 Štruktúrou najjednoduchší z celej trojice noviniek je koberec Oryza. Odlišný je nielen estetickou jednoduchosťou, ale tiež evokuje retro feeling pretransformovaný do moderného jazyka a preto sa hodí najmä do priestorov s moderným dizajnom.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.