menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Gan rugs prinieslo na začiatku jesene tri úžasné novinky

Gan rugs tento rok priniesol už niekoľko noviniek a stále pokračuje v navrhovaní úžasných a cenovo dostupných kobercov. Tu nájdete svieže novinky, ktorých nie je málo.

25. 9. 2016

Gan rugs je španielska firma, ktorá je etablovaným a oceňovaným výrobcom kobercov, taburetiek a doplnkov. Vznikla z Gandia Blasco, jej matky, ktorá sa najprv zaoberala výrobou prikrývok a s mladou krvou vo firme prešla k takmer experimentálnemu posunu k výrobe vonkajšieho nábytku, ktorý je dnes vyhľadávaný a patrí medzi špičku.

Túto jeseň priniesol Gan rugs tri novinky, ktoré dopĺňajú jeho program o ďalšie unikátne kusy. Gan rugs je výnimočný v tom, že neprináša nikdy dva krát to isté - každý jeho produkt sa odlišuje a ľahko ho zaradíte a vyberiete pre konkrétny priestor. Dosť bolo rečí, poďme sa na nové kolekcie pozrieť.

 

Waan

 Kolekcia Waan prináša mäkké koberce, ktoré dopĺňajú vankúše. Rozstrapkané okraje a spôsob tkania kolekcie pripomínajú deky s výraznou štruktúrou a sú vhodné najmä tam, kde potrebujeme cítiť teplo domova.

 

 

 

 

Raw

Raw znamená v angličtine napríklad surový, prvotný, panenský, hrubý. Práve tieto prívlastky patria určite kolekcie Raw, ktorá ponúka hrubý béžový podklad a jednoduché prešívanie akoby klasický krížikový vzor. V kolekcii nájdete  niekoľko sviežich farieb použitých na taburetkách a vankúšikoch. 

 

 

 

Rustic chick

Dva pomerne odlišné, ale príbuzné vzory spája kolekcia Rustic chick v dvoch jeho varintách. Prvou je Rustic chick flower – hravá kolekcia vo výrazných sýtych tónoch s kvetovaným vzorom a Rustic chick geo, kde sa používajú geometrické vzory a 4 štyri druhy farieb, ktoré spolu vytvárajú spolu dokonalý výsledok.

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.