menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Dizajnová hviezda z Chorvátska, Prostoria, aj v našom portfóliu
Hľadáte naozaj ekologické akustické panely? Volajú sa BAUX
Prineste nový dizajn do vašich priestorov vďaka True designu
Všetky články

Gan rugs prinieslo na začiatku jesene tri úžasné novinky

Gan rugs tento rok priniesol už niekoľko noviniek a stále pokračuje v navrhovaní úžasných a cenovo dostupných kobercov. Tu nájdete svieže novinky, ktorých nie je málo.

25. 9. 2016

Gan rugs je španielska firma, ktorá je etablovaným a oceňovaným výrobcom kobercov, taburetiek a doplnkov. Vznikla z Gandia Blasco, jej matky, ktorá sa najprv zaoberala výrobou prikrývok a s mladou krvou vo firme prešla k takmer experimentálnemu posunu k výrobe vonkajšieho nábytku, ktorý je dnes vyhľadávaný a patrí medzi špičku.

Túto jeseň priniesol Gan rugs tri novinky, ktoré dopĺňajú jeho program o ďalšie unikátne kusy. Gan rugs je výnimočný v tom, že neprináša nikdy dva krát to isté - každý jeho produkt sa odlišuje a ľahko ho zaradíte a vyberiete pre konkrétny priestor. Dosť bolo rečí, poďme sa na nové kolekcie pozrieť.

 

Waan

 Kolekcia Waan prináša mäkké koberce, ktoré dopĺňajú vankúše. Rozstrapkané okraje a spôsob tkania kolekcie pripomínajú deky s výraznou štruktúrou a sú vhodné najmä tam, kde potrebujeme cítiť teplo domova.

 

 

 

 

Raw

Raw znamená v angličtine napríklad surový, prvotný, panenský, hrubý. Práve tieto prívlastky patria určite kolekcie Raw, ktorá ponúka hrubý béžový podklad a jednoduché prešívanie akoby klasický krížikový vzor. V kolekcii nájdete  niekoľko sviežich farieb použitých na taburetkách a vankúšikoch. 

 

 

 

Rustic chick

Dva pomerne odlišné, ale príbuzné vzory spája kolekcia Rustic chick v dvoch jeho varintách. Prvou je Rustic chick flower – hravá kolekcia vo výrazných sýtych tónoch s kvetovaným vzorom a Rustic chick geo, kde sa používajú geometrické vzory a 4 štyri druhy farieb, ktoré spolu vytvárajú spolu dokonalý výsledok.

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.