menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Gandia Blasco nikdy nezostarne

Pozrite si inšpiratívny film o firme so 75-ročnou históriou, ktorej výrobky pritiahnu váš zrak aj na takých miestach ako sú pláže, alebo bazény.

29. 3. 2016

Gandia Blasco má dnes showroomy v svetových metropolách a patrí medzi vyhľadávané značky, ktoré zariaďujú vonkajšie priestory terás, záhrad, okolia bazénov, pláží. Rovnako ako iné firmy aj Gandia Blasco prešli určitým vývojom, no zaujímavé je, že svoje zameranie úplne preorientovali. Súčasný riaditeľ, ktorý je treťou generáciou vedúcou firmy videl, že jeho budúcnosť je v rámci firmy a s prihliadnutím na túto skutočnosť rozbehol fungovanie firmy s novou víziou. V kratšej verzii filmu o firme, ktorá bola vytvorená za účelom 70-tych narodenín firmy sa dozviete čím si firma prešla a kam dnes smeruje. Mnoho šťastných zamestnancov a celý príbeh firmy je naozaj inšpiráciou, pre každú odvážnu firmu. 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.