menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Hľadáte pohodlnú kancelársku stoličku? Našli ste. TNK 500.

Ponúka širokú škálu funkcií, ale jej hlavnou zbraňou je pohodlie. TNK 500, kancelárska stolička, získala prestížnu Red dot award a uspokojí aj náročných.

15. 8. 2016

kancelárska stolička TNK 500 od Actiu 

TNK A 500 je spoľahlivá pracovná stolička na pohodlné celodenné sedenie. Ak vyberáte stoličku, predstavíme vám jej vlastnosti, aby ste mali predstavu, čo všetko stolička ponúka.

·       Synchro mechanika kancelárskej stoličky TNK 500 ponúka systém nastavenia sklonu do štyroch pozícií, ktoré uzamykajú jeho pozíciu. Pena obsahuje vzduchové komory, ktoré pohlcujú tlak a znižujú tlak adaptívnym a responzívnym spôsobom.  Ergonomicky tvarované sedadlo je očalúnené flexibilnou látkou a núti užívateľa správne sedieť a redukuje napätie v svaloch.

·       Umožňuje nájsť si vhodnú pozíciu vďaka širokým možnostiam jej synchro mechaniky, ktoré sú zahrnuté v štandardnej výbave.

·       Systém oscilácie sprevádza každý pohyb, alebo zmenu polohy užívateľa. Tento systém má negatívny sklon a teda dynamickú pracovnú pozíciu, ktorá prináša chrbtu maximálnu ergonomickú polohu.

·       Výšku sedáka stoličky si je možné regulovať plynovým piestom a tiež si je možné prispôsobiť hĺbku sedenia podľa vlastných nárokov.

·       Nastaviteľnou bedrovou opierka reguluje tlak a mení polohu, kde si môžete regulovať výšku a tlak a zafixovať si ho na potrebnom mieste.

Kancelárska stolička TNK 500 je ocenená viacerými cenami a medzi nimi je Red dot award, jednej z hlavných cien sveta dizajnu a inovácii celkovo. Pri výbere si môžete zvoliť zo širokej škály sieťovín, látok, či rôznych farebných prevedení rámov a komponentov, čo je už štandard v Actiu, ktoré nikdy nezabúda na súčasné trendy.

 Príďte sa presvedčiť a vyskúšať kvalitu, pohodlie a cenovú dostupnosť kancelárskej stoličky TNK 500 od španielskeho Actiu do nášho showroomu na Cintorínskej 9 v Bratislave. Radi sa stretneme osobne! 

 

TNK 500

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.