menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Interactive P/L - špičkové technológie, špičkový dizajn

Interactive P / L, je najväčším austrálskym poskytovateľom IT služieb v súkromnom vlastníctve. Ich služby zahŕňajú hosting, údržbu IT hardvéru, cloud a riadenie IT služieb.

31. 3. 2016

 Priestranné, dobre vyvážené, správne vyladené, zaplnené svetlom a technologicky vyspelé. To je nové ústredie spoločnosti Interactive, ktoré je vyňaté spod predstavy o typickej kancelárii. V priestore sa uplatnil výskum kolaboratívnych pracovných miest, skúsenosti z priestoru  a zariadení k vytvoreniu dobre navrhnutého prostredia.  Takou cestou spoločnosť komunikuje, že si váži zamestnancov a skúsenosti klienta.

 Interavtive P / L, je najväčším austrálskym poskytovateľom IT služieb v súkromnom vlastníctve. Ich služby zahŕňajú hosting ukladanie dát, údržbu IT hardvéru, cloud a riadenie IT služieb.

 

Kancelárske stoličky Neos od nemeckej špičky  Wilkhahn. Zamestnávateľ si naozaj cení zamestnancov

Bríf od klienta bol pomerne špecifický: "Vytvoriť dynamickú podobu umeleckého zariadenia s technologickým WOW faktorom, ktorý má v každom bode dotyku zamestnancov a zákazníkov posilniť tento dojem". Zariadenie sprostredkuje teplý, domovský pocit pre pracovníkov, ktorí často cestujú ďaleko od hlavnej kancelárie. Na základe brífu sa pracovalo s konceptom mestského bytového prostredia na rezidenčnej báze podľa čoho sa zohľadňovali aj materiály.

 

V pohodlí kresla. Prečo nebyť v pohode aj na prezentácii? Stolíky od laCividiny, ktoré vidíte nájdete aj v našej ponuke. 

 

Projekt poskytol možnosť začleniť najlepšie technické vychytávky, ktoré zároveň predstavujú výzvu bezproblémového integrovania technických služieb. Celý tím spolupracoval, aby vyriešil problémy s tým spojené.

 

 

Inovatívny aspektom projektu je rozsah, v ktorom dizajnová koncepcia drží brífu a kde je aplikovaný na projekt, ktorý sa oddeľuje od typického kancelárskeho prostredia tvoriace žiarivé pracovné miesto. Výrazný rezidenčný pocit v kombinácii s technologickými inováciami je evidentný v celom objekte.

 

Krásny a pokojný obed. Zariadenie jedálne od spoločnosti Crassevig ladí k zvolenému dizajnu.

 

Atypické zariadené robené na mieru, technologicky vyspelé auditórium a prezentačné zariadenia sú vytvorené v rámci celého komplexu so žiadnymi formálne vymedzenými hranicami medzi klientskými a zamestnaneckými zónami.  Pracovné priestory inšpirujú k rôznym príležitostiam pre zmysluplné a tvorivé výmeny medzi ľuďmi vo všetkých úrovniach budovy.

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.