menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Interiér firmy Unlimit recruitment: Firmy by si mali brať príklad

Byť architektom na Slovensku, ktorý dáva adminitratívnym priestorom nový look je občas dosť náročné.

22. 8. 2016

Na Slovensku sú klienti ešte stále konzervatívni. Až do tej miery, že architekt, ktorý navrhne riešenie, čo býva zväčša naozaj dosť dobré, musí dosť urputne bojovať za jeho realizáciu. Prečo?

Jedna vec je malý budget. Kým korporácia s rovnakým menom, ktorá sedí v Prahe, Viedni, Varšave a Budapešti dostane omnoho väčšie financie, tak na Slovensku je to aj tretina. S tým sa lokálne nedá nič urobiť. Alebo sú klienti, ktorí chcú to najlepšie zadarmo.

Otázne je však, nakoľko sú si vedúci vo firmách vedomí nových trendov v oblasti pôsobenia prostredia na zamestnancov, ich výkonnosti. Tie sú súčasťou modernej firemnej kultúry a spôsobu fungovania vo firme. Keď nemá klient dostatok financií  sú akustické riešenia, kvalitné koberce, špeciálne obklady, nadštandardné stoličky, či ďalšie úpravy využívajúce potenciál priestoru ťažko zvládnuteľné. Dnes však úspešným firmám poskytujeme aj možnosti financovania za ktorými sa skrývajú veľmi dobré podmienky.

Druhá vec je otázka zisku a reprezentatívnosti. Myslíte, že je správne podpisovať zmluvy za stovky tisíc eur v kaviarni nákupného centra, alebo v rokovačke, ktorá v sebe nesie nádych začiatku roku 2000? A naopak, čo by ste povedali na to, ak by ste mohli privítať klientov v príjemnom firemnom prostredí, kde sa radi klient vráti a opakovane s ním podpísať zmluvu?

Firma Unlimit recruitment je personálna firma, ktorá sa špecializuje na IT pozície a dynamické prostredie v ktorom operujú a ich zmýšľanie premietlo prácu nášho architekta do ich priestorov.

Do bežných kancelárskych priestorov náš architekt pripravil kompletný návrh pre dizajn interiéru a vyťažil z nich maximum. Unlimit recruitment povedalo svoje „áno“ a už sa vŕta a búra a lepí.

Na začiatok Vám ukážeme vizualizácie priestoru a keď príde ten správny čas, budete si môcť pozrieť fotky realizácie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.