menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

io.T je priekopníkom pre kanceláriu, ktorá spája ľudí a technológie

Io.T. inteligentný systém prepojených zariadení s kapacitou pre integráciu s IT systémami, ktorých cieľom je poskytovať informácie a riešenia pre užívateľov.

4. 12. 2016

Tecno vždy pracovalo na vývoji a progrese, ktorý preniesol na ich výrobky schopné zlepšiť atmosféru v pracovných prostrediach. Znalosti, inteligencia a spojenie zásadne mení spôsob, akým reagujeme a ako vykonávame prácu. Inteligentné objekty, ako sú stoly, konferenčné stoly a paravány uľahčujú každodenné pracovné činnosti a upravujú vzťahy medzi pracoviskom, životným prostredím a budova sa stáva optimalizačným elementom.

To je io.T.  inteligentný systém prepojených zariadení s kapacitou pre integráciu s IT systémami, zariadeniami, ktorých cieľom je poskytovať informácie a riešenia pre vlastníkov a správcov kancelárskych budov a ich užívateľov.

Tecno nadväzuje na štúdio GTP a vytvára pracovný tím odborníkov z TIM, STMicroelectronics, Digitronica.it, Ilevia, InfoSolution a VideoWorks, ktorí pracovali za posledné dva roky na vývoji a optimalizácii systému  io.T,  v priebhu posledného Salone del Mobile, ktoré používa Tecno vo svojom sídle.

Inteligentné zariadenia systém io.T umožňuje výmenu real-time informácií pre zlepšenie riadenia v oblasti minimalizácie spotreby a optimalizáciu zdrojov.

Overenie užívateľa, prístup a kontrola funkčnosti, rezervácie a analýza a kontrola okolitých podmienok sú niektoré z vlastností systému io.T, ktoré zlepšujú individuálnu kvalitu práce, umožňuje presné riadenie a zhromažďovanie dát a optimalizuje náklady na údržbu budovy.

Io.T je projekt Tecna, ktorý v oblasti kancelárskeho sveta nábytku ako prvý kombinuje hmotný a ​​analógový svet s nehmotným digitálnym svetom. Chýbajúci článok, ktorý transformuje používateľov do uznávaných ľudí. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.