menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Kolekcia NOT môže zopakovať úspech kresiel Arca

Pred štyrmi rokmi True design prišiel s kolekciou kresiel Arca, ktorá je súčasným bestsellerom a tradmarkom značky. Novým trhákom by mohla byť novinka NOT.

6. 7. 2018

 Alessandro and Lorenzo Maniero založili True design iba pre deviatimi rokmi, ale vďaka pravému dizajnu sa ich kolekcie sa stávajú viac a viac obľúbenejšie. True design sa cenovo drží vo vyššej strednej kategórii, ale je to práve dizajn nábytku, ktorý si získava pozornosť zákazníkov.

Na trhu nájdeme veľa skvelých kusov nábytku, ale True design dostáva do ich produktov niečo, čo ich robí vyslovene neodolateľnými. Rukopis True designu sa dá opísať ako poriadne premiešaný kokteil, kde najviac rezonuje škandinávsky minimalizmus a taliansky zmysel pre detail.

True design tento rok priniesol na milánske Salone del Mobile niekoľko noviniek a najlepší ohlas má momentálne nová kolekcia kresiel NOT. Kreslá NOT charakterizuje pohodlné, priestranné operadlo, ktoré vám pri sedení dáva pocit objatia. Na operadle kresla vynikajú jemné švy, ktoré kreslu dávajú elegantný a všestranný vzhľad.

 

Celú kolekciu NOT charakterizuje široká konštrukcia a elegantný dizajn, ale aby sa dala ľahko použiť kdekoľvek, True design priniesol dve verzie: širšiu, veľmi komfortnú verziu a menšiu Lounge, a Mini, kompaktnejšiu verziu, ktorá je vhodná do rôznych jedálenských priestorov, reštaurácií, alebo do rokovacích miestností. 

Kolekcia kresiel NOT je určite produkt, ktorý sa dá perfektne využiť v najrôznejších prostrediach vďaka jeho dizajnovej flexibilite, od miesta na čítanie v dome až po verejné priestory a lounge. Kreslá NOT majú za cieľ byť oázou relaxácie pre telo a myseľ a nájdeme ju v niekoľkých variantách s rôznymi výškami operadiel a s možnosťou otáčania, alebo extra podnožkou. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.